ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/08 18:04:31
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بروجردی خبر داد:

در اختیار داشتن تجهیزات نامتعارف؛ دلیل دستگیری جاسوسان اسلواک در ایران

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خبر دستگیری چند شهروند اسلواکی در کشورمان به اتهام جاسوسی را تائید کرد و گفت: این افراد تجهیزاتی در اختیار داشتند که این تجهیزات معمولا در اختیار افراد معمولی قرار ندارد.
در اختیار داشتن تجهیزات نامتعارف؛ دلیل دستگیری جاسوسان اسلواک در ایران رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خبر دستگیری چند شهروند اسلواکی در کشورمان به اتهام جاسوسی را تائید کرد و گفت: این افراد تجهیزاتی در اختیار داشتند که این تجهیزات معمولا در اختیار افراد معمولی قرار ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/33349.jpg در,اختیار,داشتن,تجهیزات,نامتعارف؛,دلیل,دستگیری,جاسوسان,اسلواک,در,ایران Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ علاءالدین بروجردی ضمن تائید خبر بازداشت  چند شهروند اسلواک در کشورمان به اتهام جاسوسی اظهار داشت: این افراد بر خلاف مقررات داخلی کشور عمل کرده و در مناطق حساس حضور داشتند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، نماینده مردم بروجرد در مجلس در ادامه افزود: این افراد تجهیزاتی با خود داشتند که معمولا در اختیار افراد معمولی قرار ندارد و به همین دلیل نیز توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.
گفتنی است؛ به گزارش "ایران دیپلماتیک" به نقل از خبرگزاری فرانسه،  وزارت امور خارجه اسلواکی روز جمعه اعلام کرد در حال گفتگو و رایزنی با مقامات ایرانی بر سر بازداشت شماری از شهروندان اسلواکی در ایران به اتهام جاسوسی است.
همچنین، روزنامه "اس ام ای" اسلواکی در این باره نوشته است: شماری از شهروندان اسلواکی که در ایران چتربازی می کردند به اتهام جاسوسی بازداشت شده‌اند.
برپایه گزارش این روزنامه، این افراد 5 یا 6 نفر هستند که حدود سه هفته قبل به دنبال عکس برداری از آسمان از تاسیسات نظامی در ایران، دستگیر شدند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet