هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بروجردی خبر داد:

در اختیار داشتن تجهیزات نامتعارف؛ دلیل دستگیری جاسوسان اسلواک در ایران

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خبر دستگیری چند شهروند اسلواکی در کشورمان به اتهام جاسوسی را تائید کرد و گفت: این افراد تجهیزاتی در اختیار داشتند که این تجهیزات معمولا در اختیار افراد معمولی قرار ندارد.
شنبه 8 تیر 1392 ساعت 18:04
در اختیار داشتن تجهیزات نامتعارف؛ دلیل دستگیری جاسوسان اسلواک در ایران رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خبر دستگیری چند شهروند اسلواکی در کشورمان به اتهام جاسوسی را تائید کرد و گفت: این افراد تجهیزاتی در اختیار داشتند که این تجهیزات معمولا در اختیار افراد معمولی قرار ندارد. http://cdn.icana.ir/d/019/33349.jpg در,اختیار,داشتن,تجهیزات,نامتعارف؛,دلیل,دستگیری,جاسوسان,اسلواک,در,ایران Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ علاءالدین بروجردی ضمن تائید خبر بازداشت  چند شهروند اسلواک در کشورمان به اتهام جاسوسی اظهار داشت: این افراد بر خلاف مقررات داخلی کشور عمل کرده و در مناطق حساس حضور داشتند.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، نماینده مردم بروجرد در مجلس در ادامه افزود: این افراد تجهیزاتی با خود داشتند که معمولا در اختیار افراد معمولی قرار ندارد و به همین دلیل نیز توسط نیروهای امنیتی بازداشت شدند.
گفتنی است؛ به گزارش "ایران دیپلماتیک" به نقل از خبرگزاری فرانسه،  وزارت امور خارجه اسلواکی روز جمعه اعلام کرد در حال گفتگو و رایزنی با مقامات ایرانی بر سر بازداشت شماری از شهروندان اسلواکی در ایران به اتهام جاسوسی است.
همچنین، روزنامه "اس ام ای" اسلواکی در این باره نوشته است: شماری از شهروندان اسلواکی که در ایران چتربازی می کردند به اتهام جاسوسی بازداشت شده‌اند.
برپایه گزارش این روزنامه، این افراد 5 یا 6 نفر هستند که حدود سه هفته قبل به دنبال عکس برداری از آسمان از تاسیسات نظامی در ایران، دستگیر شدند./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000