ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/08 18:34:38
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بیگی ئیلانلو :

امیدواریم کلید روحانی، قفل مشکلات اقتصادی را باز کند

نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: پس از حماسه سیاسی، نوبت حماسه اقتصادی است.
امیدواریم کلید روحانی، قفل مشکلات اقتصادی را باز کند نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: پس از حماسه سیاسی، نوبت حماسه اقتصادی است. https://cdn.icana.ir/d/019/38919.jpg امیدواریم,کلید,روحانی،,قفل,مشکلات,اقتصادی,را,باز,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ روح ا... بیگی ئیلانلو افزود: مردم با حضور خود در پای صندوق‌های رای، حماسه سیاسی که مد نظر رهبر معظم انقلاب اسلامی بود را محقق کردند که پس از این نیز نوبت به تحقق حماسه اقتصادی رسیده است، در این راستا امیدواریم این بخش نیز با همکاری هرچه بیشتر مردم و دولت جدید محقق شود.
نماینده مردم میاندوآب در خانه ملت، مشکلات اقتصادی فعلی حاکم بر کشور را ناشی از برخی تک‌روی‌ها دانست و تصریح کرد: نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نمایندگان ملت هستند و تعامل با نمایندگان یعنی همکاری و تعامل با ملت؛ در تعیین بدنه دولت باید از شایسته سالاری استفاده شود که در این راستا امیدواریم دولت جدید استفاده حداکثری از نخبگان داشته باشد.
وی خاطر نشان کرد: مسائل اقتصادی به طور مستقیم در زندگی مردم دخیل است و باید توجه داشت نباید با بازی‌های سیاسی زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا ، بیگی ابراز امیدواری کرد که کلید دکتر روحانی، تمامی قفل ها و مشکلات اقتصادی را باز کند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet