هدر اصلی
1392/04/08 19:05:37
سرویس دیگر رسانه‌ها_
علی‌لو:

جدول تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی تدوین شد

عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: جدول کاری و اولویت‌های هیئت تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی تدوین شده و منتظر دستور رئیس مجلس برای آغاز تحقیق و تفحص هستیم.
جدول تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی تدوین شد عضو کمیسیون صنایع مجلس گفت: جدول کاری و اولویت‌های هیئت تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی تدوین شده و منتظر دستور رئیس مجلس برای آغاز تحقیق و تفحص هستیم. https://cdn.icana.ir/d/019/20174.jpg جدول,تحقیق,و,تفحص,از,صنایع,خودروسازی,تدوین,شد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ علی علی‌لو با اشاره به طی شدن مراحل نهایی این تحقیق و تفحص در مجلس، گفت: در حال حاضر جدول کاری و اولویت‌های هیئت تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی مشخص شده که پس از ابلاغ رئیس مجلس و برآوردهای مالی، ما کار خود را آغاز می‌کنیم.
وی ادامه‌داد: براساس این طرح، خودروسازان در سه بخش فنی، مالی و مدیریتی مورد تحقیق و تفحص قرار می‌گیرند. البته کارگروه‌های "فنی و استاندارد"، "مالی و سرمایه‌گذاری"، "ساختار و مدیریت" با حضور کارشناسان و متخصصان برای تحقیق و تفحص از خودروسازان تشکیل شده است.
رئیس هیئت تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی در ادامه به تشکیل گروه مشاور مدیریت حقوقی در هیئت تحقیق و تفحص از خودروسازی‌ها اشاره و تأکید‌کرد: این گروه زیر نظر مستقیم رئیس هیئت تحقیق و تفحص از خودروسازان فعالیت می‌کند و بازوی مشاور رئیس هیئت برای پیشبرد بهتر امور است.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، نماینده مردم شبستر در مجلس در ادامه با اشاره به زمان شش ماهه جهت تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی، گفت: با توجه به اینکه تاکنون با کندی روند امور در هیئت تحقیق و تفحص از صنایع خودروسازی روبرو بوده‌ایم، اما ما در این هیئت قصد داریم که گزارش نهایی تحقیق و تفحص را کمتر از 5 ماه آماده کرده و برای بررسی به صحن علنی مجلس برسانیم./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet