ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/08 19:25:25
سرویس دیگر رسانه‌ها_
رحماندوست:

همه باید در جهت تحقق حماسه اقتصادی گام بردارند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: پیروزی ملت، رهبری و نظام مسئله‌ای است که از اهمیت بالایی برخوردار است، بنابراین در شرایط کنونی، اصولگرایان و اصلاح‌طلبان باید در جهت تحقق حماسه اقتصادی که مدنظر مقام معظم رهبری است، گام بردارند.
همه باید در جهت تحقق حماسه اقتصادی گام بردارند نماینده مردم تهران در مجلس گفت: پیروزی ملت، رهبری و نظام مسئله‌ای است که از اهمیت بالایی برخوردار است، بنابراین در شرایط کنونی، اصولگرایان و اصلاح‌طلبان باید در جهت تحقق حماسه اقتصادی که مدنظر مقام معظم رهبری است، گام بردارند. https://cdn.icana.ir/d/019/20126.jpg همه,باید,در,جهت,تحقق,حماسه,اقتصادی,گام,بردارند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ مجتبی رحماندوست با اشاره به اینکه برخی معتقدند اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری شکست خورده‌اند، درحالی که در این انتخابات، اصولگرایان 45 درصد آرا را به دست آوردند و گفتمان اصولگرایی شکست نخورده است، اظهار داشت: پاسخ بنده در این ارتباط نه است و اصولگرایان شکست نخورده‌اند.
وی با بیان اینکه درحال حاضر خطوط فکری‌ سیاسی گوناگونی در کشور در حال فعالیت هستند، افزود: در این خطوط فکری گروهی به نام اصولگرایان، گروهی به نام اصلاح‌طلبان و گروه جدید دیگر به نام اعتدال‌گراها در کنار یکدیگر فعالیت می‌کنند.
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه اختلاف‌نظر میان خطوط فکری‌ سیاسی امری طبیعی است، خاطرنشان کرد: در این زمینه تنها بزرگان این جریان‌ها باید با مباحث تخصصی و آینده‌نگری به مسائل بپردازند.
رحماندوست با بیان اینکه پیروز انتخابات 24 خرداد ملت، رهبری و نظام جمهوری اسلامی ایران بودند، تصریح کرد: انتخابات 24 خرداد خلق حماسه سیاسی بود و رأی به هر فرد، پیروزی نظام تلقی می‌شود.
به گزارش خبرگزاری فارس، نماینده تهران با بیان اینکه آقای روحانی معتقد به رعایت اعتدال در امور هستند، ادامه داد: پیروزی ملت، رهبری و نظام مسئله‌ای است که امروز از اهمیت بالایی برخوردار است، بنابراین در شرایط کنونی و بعد از خلق حماسه سیاسی، اصولگرایان و اصلاح‌طلبان باید در جهت تحقق حماسه اقتصادی که مد نظر مقام معظم رهبری است، گام بردارند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet