هدر اصلی
1392/04/09 08:49:01
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حیدرپورشهرضائی مطرح کرد:

حزب‌الله لبنان تیری در چشم سران رژیم‌های مرتجع عرب

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با یادآوری اینکه هفته آینده اعضای شورای همکاری خلیج فارس طی نشستی تحریم حزب‌الله و طرفدارانش را مورد بررسی قرار می‌دهند،گفت: حزب‌الله لبنان تیری در چشم سران رژیم‌های مرتجع عرب است.
حزب‌الله لبنان تیری در چشم سران رژیم‌های مرتجع عرب عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با یادآوری اینکه هفته آینده اعضای شورای همکاری خلیج فارس طی نشستی تحریم حزب‌الله و طرفدارانش را مورد بررسی قرار می‌دهند،گفت: حزب‌الله لبنان تیری در چشم سران رژیم‌های مرتجع عرب است. https://cdn.icana.ir/d/019/34273.jpg حزب‌الله,لبنان,تیری,در,چشم,سران,رژیم‌های,مرتجع,عرب Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزای خانه ملت؛عوض حیدرپورشهرضائی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت ،با یادآوری اینکه هفته آینده اعضای شورای همکاری خلیج فارس طی نشستی تحریم حزب‌الله و طرفدارانش را مورد بررسی قرار می‌دهند، توضیح داد: کشورهایی همچون قطر و عربستان و دیگر اعضای شورای همکاری خلیج فارس که از رژیم‌های مرتجع عربی تشکیل شده اند تاب و تحمل نظام‌ها و نیروهای انقلابی همچون دولت سوریه و حزب الله لبنان را ندارد.

نماینده مردم شهرضا، منظریه و گلشن در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: حزب الله لبنان طی چند سال اخیر در مبارزه با صهیونیست‌ها باتجربه شد و هم اکنون با همه تجارب و سازماندهی مناسبی که در میان نیروهای خود به وجود آورده در کنار ارتش سوریه ضد معارضان و تروریست‌های چند ملیتی حاضر در سوریه می‌جنگد.

حیدرپورشهرضائی ادامه داد: حزب‌الله لبنان تیری در چشم سران رژیم‌های مرتجع عرب منطقه شده است و قصد دارند با تحریم این نیروهای انقلابی و شیعی و هوادارانش در سراسر منطقه انتقام شکست القصیر را از آنها بگیرند چرا که آنها حضور حزب الله را عامل اصلی شکست خود در سوریه می‌دانند.

به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، افزود: توصیه به اعراب مرتجع منطقه این است که پسندیده تر است خود در کشورهای خود دست به اصلاحات بزنند و از قدرت کناره گیری کنند چرا که در غیر این صورت با سیل بنیانکن ملت‌هایشان مواجه می‌شوند./
 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet