ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رجایی با اشاره به تلاش مسئولان برای تنظیم بازار:

واردات گوشت برای تضمین سلامت مردم باید از مبادی قانونی صورت بگیرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه واردات گوشت برای تنظیم بازار و جبران کمبود‌ها باید با نظارت کارشناسان صورت بگیرد،‌ گفت: ذبح شرعی دام در کشور‌های صادر‌کننده باید مورد تأیید کارشناسان ایرانی قبل از واردات قرار بگیرد.
یکشنبه 9 تیر 1392 ساعت 08:51
واردات گوشت برای تضمین سلامت مردم باید از مبادی قانونی صورت بگیرد رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه واردات گوشت برای تنظیم بازار و جبران کمبود‌ها باید با نظارت کارشناسان صورت بگیرد،‌ گفت: ذبح شرعی دام در کشور‌های صادر‌کننده باید مورد تأیید کارشناسان ایرانی قبل از واردات قرار بگیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/13735.jpg واردات,گوشت,برای,تضمین,سلامت,مردم,باید,از,مبادی,قانونی,صورت,بگیرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عباس رجایی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با بیان اینکه قبل از ورود هر نوع گوشت یا مواد پروتئینی به کشور باید سلامت آن از سوی مسولان تأیید شود، افزود: واردات گوشت به کشور باید با رعایت تمامی موازین بهداشتی صورت بگیرد ، چرا که سلامت افراد در جامعه شوخی‌بردار نیست.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر اینکه واردات مواد پروتئینی باید زیر نظر قانون نظارت شرعی بر ذبح صورت بگیرد، تصریح کرد: مسئولان برای واردات گوشت به کشور و تأمین نیاز داخل باید به حلال بودن گوشت دام و چگونگی ذبح ان دقت کنند.

رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه واردات گوشت برای تنظیم بازار و جبران کمبود‌ها باید با نظارت کارشناسان صورت بگیرد،‌ گفت: ذبح شرعی دام در کشور‌های صادر‌کننده باید مورد تأیید کارشناسان ایرانی قبل از واردات قرار بگیرد.

وی با اشاره به نزدیک شدن به ماه رمضان و افزایش تقاضا برای خرید مایحتاج اساسی مردم از جمله گوشت و مواد پروتئینی، افزود: هیچ کمبودی در  بازار وجود ندارد که عامل افزایش قیمت ها شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به شرایط موجود در کشور‌های دیگر برای ذبح دام، تصریح کرد: قبل از واردات گوشت به کشور سلامت دام از سوی سازمان دامپزشکی کشور و چگونگی ذبح از جهت حلال بودن یا نبودن ان توسط ناظر شرعی تأیید می شود.
 

به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، یادآور شد: هیچ گونه واردات گوشتی به کشور بدون نظارت بر چگونگی ذبح آن صورت نمی‌گیرد مگر اینکه غیر از مبادی قانونی واردات صورت بگیرد که در این موارد قاچاق بوده و باید توسط مسئولان امر جلوگیری شود./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار