هدر اصلی
1392/04/09 08:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصوری‌آرانی:

تحرکات سلفی‌ها در لبنان بخشی از توطئه‌های غرب و صهیونیست‌ است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به ناآرامی‌های لبنان از سوی یک گروه افراطی، گفت: تحرکات سلفی‌ها در لبنان بخشی از زنجیره توطئه‌های غرب و صهیونیست‌ها در جهان اسلام است.
تحرکات سلفی‌ها در لبنان بخشی از توطئه‌های غرب و صهیونیست‌ است عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با اشاره به ناآرامی‌های لبنان از سوی یک گروه افراطی، گفت: تحرکات سلفی‌ها در لبنان بخشی از زنجیره توطئه‌های غرب و صهیونیست‌ها در جهان اسلام است. https://cdn.icana.ir/d/019/25981.jpg تحرکات,سلفی‌ها,در,لبنان,بخشی,از,توطئه‌های,غرب,و,صهیونیست‌,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عباسعلی منصوری‌آرانی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ضمن اشاره به ناآرامی‌های لبنان از سوی یک گروه افراطی، توضیح داد: حوادث اخیر در منطقه که نشان از تحرکات وسیع سلفی‌ها و وهابی‌ها دارد تماماً حاصل طراحی‌های سرویس‌ها جاسوسی آمریکا، انگلیس و ر‍ژیم صهیونیستی است.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: سلفی‌گری و پرورش جریان‌های افراطی و خشن با نام اسلام‌گرایی برنامه‌ای مدون از جانب غرب و صهیونیست‌ها برای درگیر کردن جهان اسلام در جنگ‌های مذهبی بوده و هست.

منصوری‌آرانی با یادآوری اینکه تحرکات سلفی‌ها در لبنان بخشی از زنجیره زنجیره توطئه‌های غرب و صهیونیست‌ها در جهان اسلام است، ادامه داد: از دو سال پیش که  معارضان و تروریست‌ها سوریه را به بحران و ناآرامی کشاندند همواره تلاش می‌کردند تا لبنان را هم به نوعی وارد این جریان کنند و این بار با استفاده از یک جریان افراطی سلفی این کار را کردند که خوشبختانه ارتش لبنان در حال  مهار کردن آنها است.

وی افزود: سازمان کنفرانس اسلامی با هدف مدیریت این گونه حوادث در جهان اسلام به وجود آمده و باید در این برهه زمانی دست از سکوت بردارد و واکنش مفیدی در برابر این جریان افراطی نشان دهد.

به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، تصریح کرد: سلفی‌ها، تکفیری‌ها و وهابی‌ها همگی عروسک‌های خیمه شب‌بازی غرب و صهیونیست‌ها هستند و اربابانشان هر زمان که نیاز به ناآرام کردن جهان اسلام داشته باشند، آنها را به خدمت می‌گیرند از این رو بزرگان اهل سنت نیز یک بار برای همیشه باید در برابر این نوع جریان‌ها واکنش نشان دهند تا بتوان این نیروهای افراطی را به انزوا راند./


پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet