خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/09 09:08:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نکو:

"محمد مرسی "حضور نیروهای سیاسی دیگر را بپذیرد

عضو فراکسیون اکثریت مجلس نهم با یادآوری اینکه دولت مصر مانع ایجاد از جنگ داخلی شود، گفت: "محمد مرسی" برای برگردادن آرامش به مصر حضور نیروهای سیاسی دیگر را بپذیرد.
"محمد مرسی "حضور نیروهای سیاسی دیگر را بپذیرد عضو فراکسیون اکثریت مجلس نهم با یادآوری اینکه دولت مصر مانع ایجاد از جنگ داخلی شود، گفت: "محمد مرسی" برای برگردادن آرامش به مصر حضور نیروهای سیاسی دیگر را بپذیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/39382.jpg "محمد,مرسی,"حضور,نیروهای,سیاسی,دیگر,را,بپذیرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ابراهیم نکو عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس، ضمن یادآوری اینکه دولت مصر مانع  ایجاد جنگ داخلی شود، توضیح داد: زمانی که محمد مرسی در مصر به قدرت رسید تصور می‌کرد که به تنهایی و بدون کمک گرفتن از نیروها و احزاب سیاسی دیگر می‌تواند این کشور را اداره کند.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: بی اعتنایی به نیروهای سیاسی دیگر که هر کدامشان بخش قابل توجهی حامی و طرفدار در مصر داشتند باعث شد تا مرسی مدیریت ضعیفی در امور داخلی داشته باشد و هر از گاهی اعتراضات و درگیری‌هایی را میان موافقان و مخالفان محمد مرسی در شهرهای مختلف مصر شاهد باشیم.

وی افزود: محمد مرسی برای برگردادن آرامش به مصر حضور نیروهای سیاسی دیگر را بپذیرد و از آنها برای بازگرداندن آرامش به مصر استمداد بطلبد تا مانع از بروز جنگ داخلی در این کشور بزرگ اسلامی شود.

نکو با بیان اینکه مرسی شعارهای آغاز کار خود را محقق نکرد، ادامه داد: شیوه حکومت داری مرسی انتقادات بسیاری از جمله بخشی از مذهبی‌ها را بر انگیخته چرا که وی همچنان به معاهده کمپ دیوید وفادار ماند و به انتظارات جامه عمل نپوشاند.

وی افزود: در حوزه سیاست خارجی نیز محمد مرسی موضع گیری‌های عجولانه و ناآگاهانه‌ای از جمله حمایت از معارضان و تروریست‌های سوری را در کارنامه خود دارد که باعث بروز انتقادات زیادی هم در داخل کشور و هم از خارج از کشور به وی شده است.

به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، گفت: بی‌اطلاعی مرسی از وضعیت داخلی و بین‌المللی باعث شد تا وی محبوبیت خود را در داخل کشور مصر و همچنین در جهان اسلام از دست بدهد و از این رو شاهد تنازعات خیابانی در مصر هستیم.

گفتنی است؛شبکه تلویزیونی المیادین به نقل از خبرنگار خود از کشته شدن یک نفر و زخمی شدن بیست نفر از هواداران گروه اخوان المسلمین مصر در درگیری با مخالفان مرسی در شهر منصوره خبر داد./
 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet