هدر اصلی
1392/04/09 09:13:09
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آصفری تاکید کرد:

ادعای ساخت قرارگاه تسلیحاتی ایران در سودان جنگ روانی جدید صهیونیست

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه صهیونیست‌ها به دنبال بهانه برای تجاوز به سودان هستند، گفت: ادعای ساخت قرارگاه تسلیحاتی ایران در سودان جنگ روانی جدید صهیونیست‌هاست.
ادعای ساخت قرارگاه تسلیحاتی ایران در سودان جنگ روانی جدید صهیونیست عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه صهیونیست‌ها به دنبال بهانه برای تجاوز به سودان هستند، گفت: ادعای ساخت قرارگاه تسلیحاتی ایران در سودان جنگ روانی جدید صهیونیست‌هاست. https://cdn.icana.ir/d/019/40122.jpg ادعای,ساخت,قرارگاه,تسلیحاتی,ایران,در,سودان,جنگ,روانی,جدید,صهیونیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمد‌حسن آصفری عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس و عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس ضمن بیان اینکه صهیونیست‌ها به دنبال بهانه برای تجاوز به سودان هستند، توضیح داد: جمهوری اسلامی ایران هیچ گاه خلاف معاهدات بین‌المللی عمل نکرده و نخواهد کرد چراکه هر گونه ارسال و انتقال تسلیحات به کشورهای دیگر که درگیر مسائل داخلی هستند خلاف عرف و قوانین بین‌المللی است.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: حمایت ایران از دولت قانونی و مشروع سوریه نیز تنها حمایتی سیاسی است چرا که اعتقاد جمهوری اسلامی براین است که تنها راه‌حل عبور از بحران سوریه راه‌حل دیپلماتیک و سیاسی است.

آصفری با یادآوری اینکه صهیونیست‌ها به دنبال بهانه برای تجاوز به سودان هستند، ادامه داد: رژیم صهیونیستی اخیراً چندین مرتبه با ادعای وجود پادگان‌های آموزش و تسلیح تروریست‌ها در سودان این کشور را مورد حمله هوایی قرار داده و این بار نیز با این بهانه واهی قصد تجاوز به این کشور را دارد.

به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس، گفت: ادعای ساخت قرار گاه تسلیحاتی ایران در سودان جنگ روانی جدید صهیونیست‌هاست تا از این طریق ایران را به عنوان مسئول طولانی شدن بحران سوریه معرفی کنند.

گفتنی است؛وبسایت اسرائیلی «دبکا» مدعی شده است که ایران‌ مخفیانه در حال ساخت بندری در سودان برای پشتیانی تسلیحاتی از متحدین خود و از جمله سوریه و حزب‌الله است. /
 

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet