ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/09 09:28:41
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دستغیب:

غرب پرچم‌دار استفاده از سلاح‌های کشتار جمعی در منطقه است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: کشورهای غربی همواره در تولید، توزیع و تجارت سلاح‌های شیمیایی دست دارند و آنان را می‌توان سردمدار و پرچمدار اصلی استفاده از سلاح‌های کشتار جمعی در منطقه دانست.
غرب پرچم‌دار استفاده از سلاح‌های کشتار جمعی در منطقه است نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی گفت: کشورهای غربی همواره در تولید، توزیع و تجارت سلاح‌های شیمیایی دست دارند و آنان را می‌توان سردمدار و پرچمدار اصلی استفاده از سلاح‌های کشتار جمعی در منطقه دانست. https://cdn.icana.ir/d/019/23281.jpg غرب,پرچم‌دار,استفاده,از,سلاح‌های,کشتار,جمعی,در,منطقه,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ احمدرضا دستغیب با اشاره به روز جهانی مبارزه با سلاح‌های شیمیایی و میکروبی گفت: منشأ تولید سلاح‌های هسته‌ای و تجارت آن متعلق به کشورهای غربی به‌ویژه آمریکاست؛ این در حالی است که غرب عدم استفاده از سلاح‌های هسته‌ای و شیمیایی را نقض می‌کند.  
 وی افزود: طی‌ سال‌های گذشته بارها شاهد بوده‌ایم که کشورهای غربی علیه کشور‌های منطقه و ایران و همچنین رژیم صهیونیستی نیز علیه شهروندان فلسطینی از سلاح‌های شیمیایی استفاده کرده‌اند.  
دستغیب تاکید کرد: نکته حائز اهمیت در این مسئله این است که کشورهای غربی در تولید، توزیع و تجارت سلاح‌های شیمیایی همواره دست دارند و آنان را می‌توان سردمدار و پرچم‌دار اصلی استفاده از سلاح‌های هسته‌ای دانست.  
نماینده مردم فارس در مجلس تصریح کرد: گروه‌های تروریستی بدون هیچگونه مسئولیت‌پذیری از سلاح‌های کشتار جمعی استفاده می‌کنند و این نه تنها برای خاورمیانه بلکه برای دنیا نیز مشکل جدی به حساب می‌آید.  
به گزارش باشگاه خبرنگاران، نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی در پایان خاطرنشان کرد: استفاده نامشروع از سلاح‌های شیمیایی و ابزار میکروبی طی سال‌های گذشته جان بسیاری از شهروندان در جهان را به خطر انداخته است؛ بنابراین از سازمان ملل خواستاریم تا در خصوص مبارزه با سلاح‌های کشتار جمعی تدابیری را اتخاذ کند. /
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet