عید سعید غدیرخم
1392/04/09 09:33:31
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصوری‌آرانی مطرح کرد:

اقدامات خصمانه علیه سوریه و عراق نقض آشکار قوانین منع استفاده از سلاح‌های شیمیایی

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت، گفت: حرکت‌های ضد بشری که طی چند سال گذشته در عراق و سوریه توسط تروریست‌ها صورت گرفته، نقض آشکار قوانین منع استفاده از سلاح‌های کشتار جمعی است.
اقدامات خصمانه علیه سوریه و عراق نقض آشکار قوانین منع استفاده از سلاح‌های شیمیایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی خانه ملت، گفت: حرکت‌های ضد بشری که طی چند سال گذشته در عراق و سوریه توسط تروریست‌ها صورت گرفته، نقض آشکار قوانین منع استفاده از سلاح‌های کشتار جمعی است. https://cdn.icana.ir/d/019/25981.jpg اقدامات,خصمانه,علیه,سوریه,و,عراق,نقض,آشکار,قوانین,منع,استفاده,از,سلاح‌های,شیمیایی Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عباسعلی منصوری آرانی با اشاره با روز جهانی " مبارزه سلاح‌های شیمیایی و میکروبی" گفت: طی سال‌های اخیر شاهد به کارگیری سلاح‌های شیمیایی و میکروبی علیه مردم بی‌گناه در جهان بوده‌ایم.
وی در ادامه افزود: علی‌رغم تمامی قطعنامه‌ها و کنوانسیون‌هایی که برای مبارزه با به کارگیری سلاح‌های شیمیایی در جهان تدوین شده اما ما همواره شاهد نقض این قوانین از سوی غرب هستیم.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در ادامه تصریح کرد: حرکت‌های ضدبشردوستانه که طی چند سال گذشته در عراق و سوریه توسط تروریست‌ها صورت گرفت نقض آشکار قوانین منع استفاده از سلاح‌های کشتار جمعی است.  
به گزارش باشگاه خبرنگاران،  نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس در پایان خاطرنشان کرد: در راستای ممنوعیت ساخت سلاح و توزیع آن باید از سوی مجامع بین‌المللی قوانین لازم‌الاجرایی تدوین شود و باید بر این مسئله نظارت دقیقی صورت گیرد. /
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet