شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سروری:

اعتدال پیروی از خط امام و رهبری است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتدال را پیروی از خط امام و رهبری و حرکت در مسیر اسلام ناب می‌دانیم گفت: اگر منظور دکتر روحانی از اعتدال این موارد باشد در آینده شکل تکاملی انقلاب اسلامی را خواهیم دید.
یکشنبه 9 تیر 1392 ساعت 09:57
اعتدال پیروی از خط امام و رهبری است نماینده پیشین مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتدال را پیروی از خط امام و رهبری و حرکت در مسیر اسلام ناب می‌دانیم گفت: اگر منظور دکتر روحانی از اعتدال این موارد باشد در آینده شکل تکاملی انقلاب اسلامی را خواهیم دید. http://cdn.icana.ir/d/019/2230.jpg اعتدال,پیروی,از,خط,امام,و,رهبری,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ پرویز سروری قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی و نماینده پیشین مجلس گفت:‌ عدم تعریف درست از مفاهیم اصلاح‌طلبی و اصولگرایی در دوره اصلاح‌طلبان و اصولگرایان باعث شد که هر کدام از افراد علایق شخصی خود را به این مفاهیم نسبت دهند.

وی افزود: در دوره جدید آقای روحانی باید از مفهوم اعتدال که شعار آن را مطرح کردند، تعریف درستی ارائه دهند.

قائم مقام جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی تاکید کرد: من فکر می‌کنم که این مسئولیت بر عهده شخص آقای روحانی است که با شفافیت کامل خاستگاه، راهبرد و تاکتیک‌هایش را برای رسیدن به اعتدال بیان کند.

به گزارش فارس،سروری با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران بر اساس اعتدال شکل گرفت خاطرنشان کرد: ما اعتدال را پیروی از خط امام و رهبری، پرهیز از افراط و تفریط و حرکت در مسیر اسلام ناب و انقلاب اسلامی می‌دانیم و اگر منظور آقای روحانی از اعتدال این موارد باشد در آینده شکل تکاملی انقلاب اسلامی را خواهیم دید./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000