خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/09 10:06:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کوثری:

دولت روحانی جناحی عمل کند مجلس واکنش نشان خواهد داد

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه دولت روحانی وامدار هیچ جریان و گروهی نیست، تاکید کرد:‌ دولت یازدهم اگر فراجناحی عمل نکند، مجلس به طور قطع واکنش نشان خواهد داد.
دولت روحانی جناحی عمل کند مجلس واکنش نشان خواهد داد نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه دولت روحانی وامدار هیچ جریان و گروهی نیست، تاکید کرد:‌ دولت یازدهم اگر فراجناحی عمل نکند، مجلس به طور قطع واکنش نشان خواهد داد. https://cdn.icana.ir/d/019/2259.jpg دولت,روحانی,جناحی,عمل,کند,مجلس,واکنش,نشان,خواهد,داد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ اسماعیل کوثری، با اشاره به ویژگی‌های کابینه دولت یازدهم، گفت:‌ اعضای کابینه دولت ‌آینده باید در درجه اول حفظ ارزش‌های انقلاب را جزو اولویت‌های خود بدانند و به آنها عمل کنند و در قدم بعدی دولت باید ولایت‌مدار و قانون مدار باشد.
وی تصریح کرد:‌ دولت باید کابینه‌ای پرکار و تلاش داشته باشد که در جهت رفع مشکلات اقتصادی اقدام کند و به هیچ به مسائل حاشیه‌ای نپردازد و با اصل قرار دادن مشکلات مردم در جهت رفع این مشکلات تلاش کنند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به سخنان اخیر رئیس‌جمهور منتخب اظهار داشت:‌ آقای روحانی همانطور که چندین بار نیز این مطلب را بیان کرده، وامدار هیچ دسته و گروهی نیست؛ بلکه فراجناحی عمل خواهد کرد و اگر غیر از این نیز باشد حتما مجلس عکس‌العمل نشان خواهد داد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet