هدر اصلی
1392/04/09 10:15:45
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ندیمی:

رویکرد فراجناحی رییس‌جمهور منتخب نویدبخش یک کابینه شایسته‌سالار است

نماینده مردم لاهیجان در مجلس تاکید کرد: رییس‌جمهور منتخب در انتخاب کابینه خود خصوصیت شایستگی را معیار خود قرار داده است، نه وابستگی به گروه‌های سیاسی را.
رویکرد فراجناحی رییس‌جمهور منتخب نویدبخش یک کابینه شایسته‌سالار است نماینده مردم لاهیجان در مجلس تاکید کرد: رییس‌جمهور منتخب در انتخاب کابینه خود خصوصیت شایستگی را معیار خود قرار داده است، نه وابستگی به گروه‌های سیاسی را. https://cdn.icana.ir/d/019/26203.jpg رویکرد,فراجناحی,رییس‌جمهور,منتخب,نویدبخش,یک,کابینه,شایسته‌سالار,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ ایرج ندیمی با بیان فهرستی از ویژگی‌هایی که کابینه دولت آینده باید حائز آن‌ها باشد، گفت: اعتدال‌گرایی، قانونگرایی، تعامل با مجلس، سابقه کاری و برنامه داشتن از جمله ویژگی‌های مثبتی است که باید اعضای کابینه دولت روحانی حائز این ویژگی‌ها باشند.
وی افزود:‌ با توجه به شرایط کشور به نظر می‌رسد دولت آقای روحانی نیز به دنبال به کارگیری نیروهای معتدل است. کار کشور در ابعاد مختلف در مسائلی چون تعامل، اجرا، تعاون و قانونگرایی خلاصه می‌شود و بدین لحاظ آقای روحانی هم به دنبال کسانی است که بیش از آن که خصوصیات حزبی و گروهی داشته باشند، دارای ویژگی‌های حرفه‌ای  و علمی هستند.
نماینده مردم لاهیجان با بیان اینکه به نظر می‌رسد کابینه دولت روحانی، کابینه خوبی باشد، اظهار داشت:‌ با توجه به رویکرد اعتدالی و فراجناحی رئیس جمهور منتخب این نوید داده می‌شود که کابینه دولت یازدهم کابینه خوبی باشد.
ندیمی با اشاره به سخنان اخیر روحانی مبنی بر فراجناحی عمل کردن دولت یازدهم تاکید کرد: در کابینه رئیس‌جمهور منتخب بیش از آنکه اعضا مطرح باشند، افکار و اعتقاد مطرح است؛ بنابراین وی معتقد است باید از افرادی استفاده شود که بیش از آنکه در کار سیاسی خود را مشغول کنند، بتوانند به مردم خدمت کنند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی با اشاره به خصوصیات رفتاری روحانی خاطر نشان کرد:‌ با توجه به شناختی که از وی دارم، رئیس‌جمهورمنتخب به دنبال جریانات حزبی نیست؛ یعنی خصوصیت شایستگی و مانند آن را معیار خود قرار داده است نه وابستگی به گروه‌های سیاسی را./
پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet