هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ثروتی:

تعامل نیروهای معتقد به نظام برای پیشبرد اهداف ضروری است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم بجنورد در مجلس گفت که تعامل نیروهای معتقد به نظام اعم از اصولگرایی، اصلاح طلب و میانه‌رو برای پشبرد اهداف نظام ضروری است.
یکشنبه 9 تیر 1392 ساعت 10:18
تعامل نیروهای معتقد به نظام برای پیشبرد اهداف ضروری است نماینده مردم بجنورد در مجلس گفت که تعامل نیروهای معتقد به نظام اعم از اصولگرایی، اصلاح طلب و میانه‌رو برای پشبرد اهداف نظام ضروری است. http://cdn.icana.ir/d/019/3941.jpg تعامل,نیروهای,معتقد,به,نظام,برای,پیشبرد,اهداف,ضروری,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ موسی الرضا ثروتی اظهار داشت: در دوران هشت ساله اصلاحات دیدیم که چه مشکلاتی در جامعه به وجود آمد و مردم ناراضی بودند و به سمت اصولگرایان رفتند. در دوره‌ی آقای احمدی‌نژاد هم به قدری نارضایتی به وجود آمد که مردم به اعتدال روی آوردند اما به هر حال در این دوران 8 ساله که مدت کمی هم نیست، مشکلات متعددی برای کشور به وجود می‌آید.
وی افزود: اگر همه‌ی جریانات با هم همفکری و تعامل داشته باشند کارها بهتر و راحت‌تر پیش می‌رود.بنابراین دولت آقای روحانی که دولت اعتدال نام گرفته اگر از نیروهای اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل استفاده کند می‌تواند در تعاملی مثبت با مجلس و قوه قضاییه بسیاری از مشکلات را از میان بردارد.
نماینده اصولگرای مجلس در ادامه یاد آور شد: بدون همکاری و تعامل نیروها و جریانات مختلف سیاسی، شاهد پیشبرد اهداف نظام نخواهیم بود.
ثروتی با بیان اینکه با تعامل جریانات مختلف، معضلات کشور قابل حل است، اضافه کرد: در غیر این صورت کشور با خطر جدی مواجه می‌شود به ویژه اینکه دشمنان ما مترصد این فرصت هستند که به نظام ضربه بزنند و برای مردم مشکلات جدی ایجاد کنند.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، نماینده‌ی مردم بجنورد در پایان گفت: نیروهایی که باعث اصطکاک و فرسایش می‌شوند می‌توانند در یک شرایط تعاملی هم افزایی داشته باشند. در کشور ما هم مشکلات و چالش‌های جدی وجود دارد که با همکاری و همفکری سلایق مختلف بخش زیادی از آنها مرتفع می‌شود و نتایج بهتری برای کشور حاصل می‌شود./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000