عید سعید غدیرخم
1392/04/09 10:18:57
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ثروتی:

تعامل نیروهای معتقد به نظام برای پیشبرد اهداف ضروری است

نماینده مردم بجنورد در مجلس گفت که تعامل نیروهای معتقد به نظام اعم از اصولگرایی، اصلاح طلب و میانه‌رو برای پشبرد اهداف نظام ضروری است.
تعامل نیروهای معتقد به نظام برای پیشبرد اهداف ضروری است نماینده مردم بجنورد در مجلس گفت که تعامل نیروهای معتقد به نظام اعم از اصولگرایی، اصلاح طلب و میانه‌رو برای پشبرد اهداف نظام ضروری است. https://cdn.icana.ir/d/019/3941.jpg تعامل,نیروهای,معتقد,به,نظام,برای,پیشبرد,اهداف,ضروری,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ موسی الرضا ثروتی اظهار داشت: در دوران هشت ساله اصلاحات دیدیم که چه مشکلاتی در جامعه به وجود آمد و مردم ناراضی بودند و به سمت اصولگرایان رفتند. در دوره‌ی آقای احمدی‌نژاد هم به قدری نارضایتی به وجود آمد که مردم به اعتدال روی آوردند اما به هر حال در این دوران 8 ساله که مدت کمی هم نیست، مشکلات متعددی برای کشور به وجود می‌آید.
وی افزود: اگر همه‌ی جریانات با هم همفکری و تعامل داشته باشند کارها بهتر و راحت‌تر پیش می‌رود.بنابراین دولت آقای روحانی که دولت اعتدال نام گرفته اگر از نیروهای اصولگرا، اصلاح طلب و مستقل استفاده کند می‌تواند در تعاملی مثبت با مجلس و قوه قضاییه بسیاری از مشکلات را از میان بردارد.
نماینده اصولگرای مجلس در ادامه یاد آور شد: بدون همکاری و تعامل نیروها و جریانات مختلف سیاسی، شاهد پیشبرد اهداف نظام نخواهیم بود.
ثروتی با بیان اینکه با تعامل جریانات مختلف، معضلات کشور قابل حل است، اضافه کرد: در غیر این صورت کشور با خطر جدی مواجه می‌شود به ویژه اینکه دشمنان ما مترصد این فرصت هستند که به نظام ضربه بزنند و برای مردم مشکلات جدی ایجاد کنند.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، نماینده‌ی مردم بجنورد در پایان گفت: نیروهایی که باعث اصطکاک و فرسایش می‌شوند می‌توانند در یک شرایط تعاملی هم افزایی داشته باشند. در کشور ما هم مشکلات و چالش‌های جدی وجود دارد که با همکاری و همفکری سلایق مختلف بخش زیادی از آنها مرتفع می‌شود و نتایج بهتری برای کشور حاصل می‌شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet