خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/09 10:20:38
سرویس دیگر رسانه‌ها_
دهقان:

رئیس جمهور منتخب نگاهش خدمتگزاری و حل مشکلات کشور باشد

نماینده مردم طرقبه و چناران در مجلس گفت: حجت‌الاسلام روحانی براساس شعارهایش دولت اعتدال را تشکیل داده و باید نگاهش خدمتگزاری به کشور و حل مشکلات باشد.
رئیس جمهور منتخب نگاهش خدمتگزاری و حل مشکلات کشور باشد نماینده مردم طرقبه و چناران در مجلس گفت: حجت‌الاسلام روحانی براساس شعارهایش دولت اعتدال را تشکیل داده و باید نگاهش خدمتگزاری به کشور و حل مشکلات باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/4665.jpg رئیس,جمهور,منتخب,نگاهش,خدمتگزاری,و,حل,مشکلات,کشور,باشد Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمد دهقان نماینده مردم طرقبه و چناران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات بیان شده از سوی حجت‌الاسلام حسن روحانی در تبلیغات انتخاباتی اظهار داشت: وی در انتخاب کابینه شعارهای خود در تبلیغات را مدنظر قرار دهد.

وی اضافه کرد: حجت‌الاسلام روحانی براساس شعارهایش دولت اعتدال را تشکیل داده و باید نگاهش خدمتگزاری به کشور و حل مشکلات باشد.

این نماینده مردم در خانه ملت از ضرورت تشکیل دولت سالم، استکبارستیز و انقلابی سخن گفت و در عین حال تاکید کرد: رئیس‌جمهور منتخب تنها روحانی حاضر در بین نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری بود که به همین دلیل از وی انتظار بیشتری وجود دارد که دین مردم را حفظ کند.

دهقان با بیان اینکه از لحاظ فرهنگی بایستی شرایط در دولت حجت‌الاسلام روحانی با دولت پیشین متفاوت باشد و معلوم شود مردم در دوره وی دیندارتر شده‌اند، تصریح کرد: مردم در دوره آقای روحانی باید با اقداماتی که انجام می‌شود رشد فرهنگی داشته و دیندارتر شوند.

به گزارش فارس،دهقان با بیان اینکه افرادی بایستی دور رئیس‌جمهور منتخب جمع شوند که از ته دل به انقلاب و اسلام معتقدند،‌ خاطرنشان کرد: اعتقاد به نظام و انقلاب این است که در فتنه 88 موضع روشنی داشته باشند و خط قرمزشان فتنه باشد زیرا این فتنه توسط جریانی که با نظام درگیر شد، به وجود آمد، به همین دلیل کسانی که می‌خواهند دور آقای روحانی به عنوان یک شخصیت روحانی و انقلاب جمع شوند، باید با فتنه 88 مرزبندی داشته باشند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet