خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/09 10:41:33
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفری:

تغییرات در دولت جدید به گونه‌ای باشد که تعادل حفظ شود

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به برخی گمانه‌ها درباره کابینه دولت یازدهم، گفت: تغییرات در دولت جدید هم اتفاق خواهد افتاد اما باید به گونه‌ای باشد که تعادل نیز لحاظ شود.
تغییرات در دولت جدید به گونه‌ای باشد که تعادل حفظ شود عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به برخی گمانه‌ها درباره کابینه دولت یازدهم، گفت: تغییرات در دولت جدید هم اتفاق خواهد افتاد اما باید به گونه‌ای باشد که تعادل نیز لحاظ شود. https://cdn.icana.ir/d/019/35100.jpg تغییرات,در,دولت,جدید,به,گونه‌ای,باشد,که,تعادل,حفظ,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ قاسم جعفری با تاکید بر اینکه قطعا پیروز انتخابات مردم بودند درباره اینکه برخی افراد صحبت‌هایی می‌کنند که پیروز انتخابات جریان اصول‌گرا یا اصلاح طلب بوده، گفت: اینکه همیشه عده‌ای می خواهند از آب کره بگیرند، امری است که همیشه وجود داشته است.
نماینده اصولگرای مجلس افزود: نکته‌ای که باید به آن توجه کرد اینکه تغییرات در دولت قطعا به وجود می‌آید اما اگر هم آقای روحانی بگویند که نیست تعارفی بیش نکرده‌اند چرا که وزرا قطعا عوض خواهند شد و طبیعی است که وزیری که تغییر کند در زیر مجموعه آن نیز تغییر رخ می‌دهد چرا که ابزار کار دولت چنین است و نیازمند هارمونی می‌باشد، بنابراین باید تعادلی صورت گیرد که از نظر روانی دچار مشکل نشویم.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، نماینده مردم بجنورد، جاجرم و گرمه؛ مانه در مجلس با بیان اینکه باید افرادی سر کار آیند که به نظام اعتقاد داشته باشند، گفت: افرادی که در دولت جدید سرکار خواهند آمد باید با آرمانهای مورد نظر مردم سازگار باشند و اعتقاد جدی به نظام جمهوری اسلامی ایران داشته باشند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet