هدر اصلی
1392/04/09 10:51:53
سرویس دیگر رسانه‌ها_
هاشمی:

دولت از افراد معتدل برای تشکیل کابینه استفاده کند

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دولت از افراد متعهد، متخصص، توانمند و معتدل اصولگرا و اصلاح‌طلب برای تشکیل کابینه بهره ببرد.
دولت از افراد معتدل برای تشکیل کابینه استفاده کند نماینده مردم تهران در مجلس گفت: دولت از افراد متعهد، متخصص، توانمند و معتدل اصولگرا و اصلاح‌طلب برای تشکیل کابینه بهره ببرد. https://cdn.icana.ir/d/019/31824.jpg دولت,از,افراد,معتدل,برای,تشکیل,کابینه,استفاده,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ سیدمهدی هاشمی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره انتظارات خانه ملت از کابینه یازدهم، گفت: پیشنهادم به همه دولت‌ها این است که از افراد معتدل چه اصلاح‌طلب و چه اصولگرا استفاده کنند.

وی استفاده از افراد معتدل را باعث جلوگیری از ایجاد چالش در کشور دانست و افزود: این افراد فرصت مناسب‌تری برای اداره کشور و انجام اقداماتشان خواهند داشت.

هاشمی با بیان اینکه افراد حاضر در دولت بایستی در ابتدا تعهد و در گام بعدی تخصص داشته باشند، خاطرنشان کرد: افراد متخصص و متعهد باید توانمند هم باشند تا توانایی انجام درست وظایفشان را داشته باشند.

به گزارش فارس، نماینده مردم تهران در خانه ملت همچنین در پاسخ به این سؤال که آیا مجلس توصیه‌ای برای انتخاب وزرا به دولت جدید داشته گفت که در جریان نیستم و مشخصا چیزی در این زمینه اعلام نشده است./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet