خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/04/09 11:19:16
سرویس دیگر رسانه‌ها_
زارعی:

دولت جدید و مجلس، فارغ از مسائل سیاسی مصمم به رفع مشکلات مردم هستند

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس گفت: دولت جدید و مجلس مصمم هستند که فارغ از خط‌کشی‌های انتخاباتی و مسائل سیاسی و باندی، مشکلات مردم را با همگرایی و هم‌افزائی رفع و حل و فصل کنند.
دولت جدید و مجلس، فارغ از مسائل سیاسی مصمم به رفع مشکلات مردم هستند نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس گفت: دولت جدید و مجلس مصمم هستند که فارغ از خط‌کشی‌های انتخاباتی و مسائل سیاسی و باندی، مشکلات مردم را با همگرایی و هم‌افزائی رفع و حل و فصل کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/20804.jpg دولت,جدید,و,مجلس،,فارغ,از,مسائل,سیاسی,مصمم,به,رفع,مشکلات,مردم,هستند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ غلام‌محمد زارعی افزود: توجه به مسائل اقتصادی، رفع مشکلات و تنگناهای اقتصادی و بهبود وضعیت و معیشت مردم از مهمترین خواسته‌های مردم از رئیس جمهور منتخب است.
وی بیان کرد: ایجاد بسترهای لازم برای ایجاد فرصت‌های شغلی، جلوگیری از افزایش تعداد بیکاران و کاهش تعداد نرخ بیکاری در جامعه، پایان دادن به تنش‌های سیاسی،ایجاد امنیت و جلوگیری از رفتارهای افراطی و تفریطی که موجب از دست دادن فرصت‌ها برای جامعه و نگرانی در بین مردم و در نهایت بروز اختلاف بین نیروهای جامعه از مهمترین مطالبات مردم از دولت آینده می باشد.
نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس خاطر نشان کرد: به عنوان یکی از نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی از رییس‌جمهور منتخب تقاضا دارم با توجه به مشکلات شدید و عدم توسعه و ‌پیشرفت این استان در ابعاد مختلف که منجر به بروز فقر و محرومیت‌های تاریخی در استان شده با توجه به وجود بسترهای لازم و موهبت‌های الهی برای پیشرفت نگاه ویژه‌ای به استان داشته باشند تا با افزایش سرعت پیشرفت در کهگیلویه وبویراحمد فقر، تبعیض ، فاصله و بی عدالتی در این استان رفع شود.
زارعی تصریح کرد: صحبت کردن و پاسخ دادن به مطالب جهت‌دار و مغرضانه برخی از نشریات یک نوع وقت‌کشی است و پاسخگویی به این مطالب بی ارزش که وجهه شخصی دارند و از فکر و اندیشه آدم‌های کوچک که منافع مالی و مادی‌شان تامین نشده و فکر می کنند با این مسائل و مطالب بی ارزش می توانند به منافع خود برسند خیانت به مردم است و نباید وقت خود را صرف پاسخ گویی به این افراد کنیم.
وی با اشاره به اینکه تفاهم و همکاری مجلس با دولت یازدهم برای حل و فصل مشکلات مردم می باشد اظهار کرد: در آینده درخشش این فکر و اندیشه میان دولت جدید و مجلس را خواهید دید چرا که این نیت هم در رییس‌جمهور منتخب و هم در نمایندگان مجلس وجود دارد و کسانی که در این شرایط ویژه و مهم بعد از انتخابات دنبال عقده‌گشایی و جبران کمبودهای خود هستند فردا اگر به روی خود بیاورند باید ابراز شرمندگی کنند.
نماینده مردم شهرستان های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در خصوص بومی یا غیر بومی بودن استاندار ادامه داد: استاندار باید در وهله اول توانمندی تجربی و تعصبی برای شناخت اولویت های استان و ارائه راهکار برای رفع مشکلات استان داشته باشد ودر وهله دوم باید توانمندی مدیریتی برای رفع اداره امور استان و رابطه ای درست معقول و عقلانی با مردم استان و نمایندگان مردم در مجلس داشته باشد و اگر چنین استانداری در استان وجود داشته باشد که به یقین وجود دارد استان می تواند موفقیت لازم را به دست آورد.
زارعی عنوان کرد: اگر چنین شخصی هم در خارج از استان پیدا شود بومی وغیر بومی بودن آن تفاوت نمی کند بلکه آنچه باید مدنظر باشد خدمت به مردم و انجام وظیفه و تکلیف در نظام اسلامی است و هدف خدمت رسانی و تداوم راه خدمت در جامعه با حفظ ارزش های اجتماعی می باشد.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی اضافه کرد: از رسانه های استان تقاضا دارم اگر به عنوان یک رسانه در جهت پیشرفت استان و افکار مردم خدمت می کنند از پرداختن به مسائل خرد و کوچکی که فضای جامعه را کدر می کند، پرهیز کنند و اجازه ندهند افراد فرصت طلب از رسانه ها سوء استفاده کنند بلکه به فکر کمک به نمایندگان مردم در مجلس برای آبادانی و پیشرفت بیشتر در استان باشند./
پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet