عید سعید غدیرخم
1392/04/10 11:59:06
سرویس فرهنگی
منصوری‌آرانی:

قطع شبکه‌های ماهواری‌ای ایران از سوی غرب نقض آشکار آزادی بیان است

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه طبق خبرهای اعلامی از ۱۰ تیر شرکت ماهواره‌ای اینتل ست پخش شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی را ممنوع کرد، گفت: غرب تاب و تحمل صدای آگاهی بخش و منطقی جمهوری اسلامی ایران را ندارد.
قطع شبکه‌های ماهواری‌ای ایران از سوی غرب نقض آشکار آزادی بیان است عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس با بیان اینکه طبق خبرهای اعلامی از 10 تیر شرکت ماهواره‌ای اینتل ست پخش شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی را ممنوع کرد، گفت: غرب تاب و تحمل صدای آگاهی بخش و منطقی جمهوری اسلامی ایران را ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/31856.jpg قطع,شبکه‌های,ماهواری‌ای,ایران,از,سوی,غرب,نقض,آشکار,آزادی,بیان,است Icana

عباسعلی منصوری‌آرانی در گفت ‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری اینکه از 10 تیر شرکت ماهواره‌ای اینتل ست قرار است پخش شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی را ممنوع کند، توضیح داد: غرب و به خصوص آمریکا طی سی و چهار سال گذشته تمام سعی خود را کرده اند تا مانع از پخش صدای آگاهی بخش جمهوری اسلامی ایران شوند چرا که صدای رسای ایران پرده از منفعت‌خواهی استکباری آنها بر می‌دارد.

نماینده مردم کاشان، آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: طی سال‌های اخیر با اشاعه و همگانی شدن فناوری‌های ارتباطی و رسانه‌ای، جمهوری اسلامی ایران توانست برای افکار عمومی جهان شفاف‌سازی کرده و حتی از این روزنه فرایند بیداری اسلامی در خاورمیانه را موجب شود.

عضر فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت در مجلس نهم، با بیان اینکه قطع شبکه‌های ماهواری‌ای ایران از سوی غرب  نقض فاحش آزادی بیان است، افزود: غرب با ادعای فراوان، خود را منجی آزادی بیان و دموکراسی می‌داند ولی هنگامی که با صداها و فرهنگ‌های مخالف خود مواجه می‌شود تمام تلاش خود را معطوف به قطع کردن و بریدن آن صدا می‌کند.

منصوری‌آرانی گفت: هنوز تاریخ قرارداد ماهواره اینتل ست با شبکه‌های ایرانی همچون پرس تی وی به پایان نرسیده و این قطع یک طرفه قرارداد از سوی این شرکت ماهواره‌ای خلاف عرف و قوانین بین‌المللی بوده و در مجامع جهانی قابل پیگیری است.

عضو کمیسیون امنیت‌ملی و سیاست‌خارجی مجلس شورای اسلامی، با یادآوری اینکه تعداد زیادی از شبکه‌های ماهواره‌ای مبتذل از طریق ماهواره اینتل ست بر فراز امواج ایران اسلامی مشغول فعالیت هستند،‌ تصریح کرد: مشکل اساسی غرب با برنامه‌های آگاهی بخش و ضد استکباری شبکه‌های ماهواره‌ای جمهوری اسلامی است و ایران از تمام توان خود برای شکستن این تحریم‌ها استفاده خواهد کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet