ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/09 12:02:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی لارگانی:

تحقیق و تفحص وظیفه قانونی نمایندگان است

نماینده مردم فلاورجان در مجلس خاطرنشان کرد: تحقیق و تفحص از نهادها و بخش‌های مختلف کشور یک وظیفه قانونی برای نمایندگان و حق غیرقابل گذشت وکلای مردم است.
تحقیق و تفحص وظیفه قانونی نمایندگان است نماینده مردم فلاورجان در مجلس خاطرنشان کرد: تحقیق و تفحص از نهادها و بخش‌های مختلف کشور یک وظیفه قانونی برای نمایندگان و حق غیرقابل گذشت وکلای مردم است. https://cdn.icana.ir/d/019/66.jpg تحقیق,و,تفحص,وظیفه,قانونی,نمایندگان,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ سید ناصر موسوی لارگانی با اشاره به موضوع شکایت استاندار اصفهان از نمایندگانی که درخواست تحقیق و تفحص از این استانداری را داشتند، گفت: تعدادی از نمایندگان استان اصفهان موضوع تحقیق و تفحص از استانداری را پیگیری کردند، اما متاسفانه استاندار آنها را به شکایت و پیگیری از طریق قوه قضاییه تهدید کرده که این یک موضوع ناصواب و غلط است.

وی افزود: من و همکارانم در مجمع نمایندگان استان اصفهان بر اساس وظیفه نمایندگی و به دنبال مشاهده تخلفاتی در استانداری موضوع تحقیق و تفحص را پیگیری می‌کنیم که این یک موضوع کاملا قانونی و در چارچوب وظایف نمایندگی است و اگر تخلفی که ما مشاهده کرده‌ایم تایید شود باید جلوی آن گرفته شود و در غیر این صورت باید از مسئولین استان قدردانی نمود.

به گزارش خبرگزاری ایسنا، عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در پایان تصریح کرد: شکایت از نمایندگان به جرم عمل به وظیفه قانونی نمی‌تواند منطقی و درست باشد و استاندار اصفهان باید به جای توجه به چنین رفتارهایی، عملکرد و رفتار خود را اصلاح کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet