خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/04/09 12:08:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عزیزی:

مجلس آماده همکاری با دولت برای رفع مشکلات مردم است

رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باید از اولویتهای دولت بعد باشد و اگر دولت آینده کابینه خود را از میان افراد معتدل انتخاب کند مجلس در دادن رأی اعتماد به آن کمک خواهد کرد.
مجلس آماده همکاری با دولت برای رفع مشکلات مردم است رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: حل مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم باید از اولویتهای دولت بعد باشد و اگر دولت آینده کابینه خود را از میان افراد معتدل انتخاب کند مجلس در دادن رأی اعتماد به آن کمک خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/23713.jpg مجلس,آماده,همکاری,با,دولت,برای,رفع,مشکلات,مردم,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ عبدالرضا عزیزی نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی گفت: انتظار مجلس از دولت آینده این است که با توجه به منویات مقام معظم رهبری در راستای تعامل میان قوا حرکت کند که خوشبختانه صحبت‌های روز گذشته رئیس‌جمهور منتخب نیز در راستای منویات مقام معظم رهبری بود.

وی افزود: هرچه تعامل و همکاری میان قوای مقننه و مجریه بیشتر باشد نفع و سود آن عاید مردم می‌شود و مجلس نیز آمادگی لازم را برای هماهنگی و همکاری با دولت به منظور حل مشکلات مردم دارد.

به گزارش فارس،رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: اگر روحانی اعضای کابینه خود را از میان افراد معتدل انتخاب کند مجلس برای دادن رأی اعتماد به کابینه دولت یازدهم به وی کمک خواهد کرد. از سوی دیگر حل مشکلات اقتصادی و اشتغال و مواردی از این قبیل باید در اولویت کاری دولت آینده باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet