شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حاجی دلیگانی:

رییس‌جمهور منتخب در معرفی کابینه به شعار "اعتدال‌گرایی" عمل کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با اشاره به شعار اعتدال‌گرایی رییس‌جمهور منتخب، گفت: اولین ظهور و بروز این شعار در عمل، معرفی اعضای دولت است که همکارانی انتخاب شوند که براساس شعار اعتدال باشند.
یکشنبه 9 تیر 1392 ساعت 12:08
رییس‌جمهور منتخب در معرفی کابینه به شعار "اعتدال‌گرایی" عمل کند نماینده مردم شاهین شهر در مجلس با اشاره به شعار اعتدال‌گرایی رییس‌جمهور منتخب، گفت: اولین ظهور و بروز این شعار در عمل، معرفی اعضای دولت است که همکارانی انتخاب شوند که براساس شعار اعتدال باشند. http://cdn.icana.ir/d/019/26198.jpg رییس‌جمهور,منتخب,در,معرفی,کابینه,به,شعار,"اعتدال‌گرایی",عمل,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حسین‌علی‌ حاجی دلیگانی در مورد شاخص‌های اعتدال‌گرایی اظهار داشت: اعتدال یعنی اینکه یک فرد دقیقاً بر خط مستقیم اسلام حرکت کند و آنچه اسلام در خصوص موضوعی بیان کرده است آن را بپذیرد و براساس آن امور خود را تنظیم کرده و به انجام برساند.
وی ادامه داد: اعتدال به این معنی است که فرد از احکام اسلامی نه جلو و نه عقب بیفتد، بنابراین شعاری که رئیس جمهور منتخب مطرح کرد، شعار خوبی است و امیدوارم که در عمل بتواند این شعار را محقق کند.
نماینده مردم شاهین شهر در مجلس افزود: امیدواریم که حجت‌الاسلام حسن روحانی در عمل نشان دهد فردی است که کاملاً براساس اصول مترقی اسلام و مبانی انقلاب اسلامی و میثاق ملی که همان قانون اساسی است و فرمایشات امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است، حرکت می‌کند و اولین ظهور و بروز این موضوع در عمل معرفی اعضای دولت است که وی همکارانی انتخاب کند که براساس این شعار خود باشد، لذا آن زمان مجلس می‌تواند با وی همکاری و حمایت داشته باشد تا به زودی شاهد تحول در مسائل کشور از جمله مسائل اقتصادی باشیم.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، نماینده مردم شاهین شهر در مجلس افزود: مردم امروز مشکلات عدیده‌ای دارند و مهمترین موضوع برای افراد شاغل عدم تطبیق میزان درآمد و هزینه‌ها است. همچنین افراد بازنشسته نیز این دغدغه را دارند که چرا افزایشی که در سال 1392 داده شده، هنوز اعمال نشده است./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000