هدر اصلی
1392/04/09 12:30:15
سرویس استان ها

منصوری آرانی رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان شد

عباسعلی منصوری نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان انتخاب شد.
منصوری آرانی رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان شد عباسعلی منصوری نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان انتخاب شد. https://cdn.icana.ir/d/019/20412.jpg منصوری,آرانی,رئیس,مجمع,نمایندگان,استان,اصفهان,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت٬ عباسعلی منصوری آرانی نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در مجلس شورای اسلامی، به عنوان رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان انتخاب شد.

همچنین محمد فیروزی عضو کمیسیون عمران و نماینده مردم نطنز و بادرود به عنوان نائب رئیس مجمع و عوض حیدرپور شهرضایی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم شهرضا و دهاقان به عنوان دبیر مجمع استان اصفهان انتخاب شدند.

استان اصفهان دارای ۲۰ نماینده در مجلس شورای اسلامی است و بیشترین تعداد نمایندگان را در پس از تهران دارا است. رئیس مجمع نمایندگان مطالبات مردم استان را با رئیس‌جمهور، رئیس مجلس و رئیس قوه قضائیه مطرح می‌کند.همچنین وی باید روابط نمایندگان با استاندار و مدیران کل را تنظیم و هماهنگی لازم بین دو قوه مقننه و مجریه را در استان برقرار کند.

طبق آیین‌نامه داخلی مجمع نمایندگان استان اصفهان، هر شخص تنها یک سال می‌تواند رییس مجمع نمایندگان باشد. /

 پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet