خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/04/09 12:23:51
سرویس دیگر رسانه‌ها_
خباز:

هر فردی که اندیشه سازنده دارد به میدان بیاید

نماینده ادوار مجلس گفت: فرد اعتدال‌گرا عینک سیاسی را کنار می‌گذارد و عینک مدیریتی، کارآمدی و استفاده از خرد جمعی را به چشم می‌زند.
هر فردی که اندیشه سازنده دارد به میدان بیاید نماینده ادوار مجلس گفت: فرد اعتدال‌گرا عینک سیاسی را کنار می‌گذارد و عینک مدیریتی، کارآمدی و استفاده از خرد جمعی را به چشم می‌زند. https://cdn.icana.ir/d/019/6864.jpg هر,فردی,که,اندیشه,سازنده,دارد,به,میدان,بیاید Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ "محمدرضا خباز"، ضمن تشریح معنای اعتدال و فراجناحی بودن اظهار داشت: موضوع اعتدال یک انگیزه و جایگاه اعتقادی برای مردم مسلمان و شیعیان است و امیرالمومنین(ع) در این باره می‌فرمایند انسان جاهل و نادان اهل افراط و تفریط است.

عضو حزب اعتماد ملی ادامه داد: افراط و تفریط از نگاه مسلمانان و اسلام پسندیده نیست و اعتدال مورد پسند است بنابراین اعتدال جایگاه معنوی، عقلی و منطقی دارد.

وی اعتدال را به معنای پرهیز از نگاه‌های سیاسی و تکیه بر نظرات کارشناسی، استفاده از خرد جمعی و پرهیز از پافشاری بر رأی شخصی عنوان کرد و ادامه داد: انسان معتدل قبل از اینکه مسائل را با عینک سیاسی ببیند با عینک کارشناسی می‌بیند.

خباز افزود: فردی که به دنبال اعتدال است به افراد با دید سیاسی و حزبی نگاه نمی‌کند بلکه عملکرد و مشی افراد را در زمان حال و گذشته مورد بررسی قرار می‌دهد.

عضو حزب اعتماد ملی تأکید کرد: فرد اعتدال‌گرا عینک سیاسی را کنار می‌گذارد و عینک مدیریتی، کارآمدی و استفاده از خرد جمعی را به چشم می‌زند.

وی به موضع‌گیری بعضی رسانه‌ها طی روزهای اخیر اشاره کرد و گفت: متأسفانه این روزها برخی از سایت‌ها و رسانه‌ها قصد دارند رئیس‌جمهور منتخب را به یک جناح خاص منتسب کنند اما "حجت‌الاسلام و‌المسلمین دکتر روحانی" اعلام کرده که به هیچ جناحی وابسته نیست.

خباز ادامه داد: هر فردی که مرد میدان عمل است و فکر و اندیشه سازنده دارد وارد صحنه شود و پرداختن به این گونه مسائل حاشیه‌ای هیچ ارزشی برای جامعه ندارد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، فعال اصلاح‌طلب خاطرنشان کرد: نگاه اعتدال‌گرایانه نگاهی است که منطق اسلامی عقلی و شرعی دارد و مطمئنا در جامعه ما نیز کارگشا خواهد بود./

 
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet