خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/04/09 13:19:44
سرویس دیگر رسانه‌ها_
قاضی زاده تاکید کرد:

لزوم توجه دولت به انتخاب افراد با سابقه مثبت و دارای چهره خوب

نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس در مورد لزوم دقت به سابقه افراد برای انتخاب آنها به عنوان اعضای دولت جدید گفت: اگر دولت افرادی را انتخاب کند که در بین متدینین و مردم وجهه خوبی ندارند باید انرژی زیادی برای ثابت کردن تعهد این افراد بگذارد و این از دولت آینده انرژی خواهد گرفت.
لزوم توجه دولت به انتخاب افراد با سابقه مثبت و دارای چهره خوب نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس در مورد لزوم دقت به سابقه افراد برای انتخاب آنها به عنوان اعضای دولت جدید گفت: اگر دولت افرادی را انتخاب کند که در بین متدینین و مردم وجهه خوبی ندارند باید انرژی زیادی برای ثابت کردن تعهد این افراد بگذارد و این از دولت آینده انرژی خواهد گرفت. https://cdn.icana.ir/d/019/22010.jpg لزوم,توجه,دولت,به,انتخاب,افراد,با,سابقه,مثبت,و,دارای,چهره,خوب Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ امیرحسین قاضی‌زاده در مورد لزوم توجه دولت به انتخاب افراد با سابقه مثبت و دارای چهره خوب در افکار عمومی گفت: لازم است که دولت آینده برای انتخاب افراد به تعهد آنها به قانون اساسی و سلسله مراتب تصمیم‌گیری توجه کند.
قاضی‌زاده ادامه داد: ابتدایی‌ترین نکته در مورد یک مدیر متعهد،‌ تعهد او به قانون اساسی و سلسله مراتب تصمیم‌گیری است، کسی که چنین تعهدی را ندارد نمی‌تواند مجری مناسبی در قوه مجریه باشد و نه تنها کاری از پیش نمی‌برد بلکه کارشکنی هم خواهد کرد.
با تاکید بر اینکه مجلس با وسواس بر انتخاب تیم اجرایی دولت آینده نظارت خواهد کرد، گفت:لازم است که افراد متدین به قانون اساسی، اسلام، تدابیر رهبری وقوانین موضوعه کشور برای حضور در تیم اجرایی دولت آینده انتخاب شوند چرا که کسانی که تعهد ندارند نمی‌توانند به پیشرفت اهداف دولت اسلامی کمک کنند.
عضو هیات رییسه فراکسیون اصول‌گرایان مجلس در مورد معیارهای مشخص شدن تعهد مدیران گفت: لازم است افرادی که انتخاب می‌شوند آرزوی پیاده‌سازی نظام اسلامی و قانون اساسی را داشته باشند و توان اجرایی‌شان هم مشخص باشد.
قاضی‌زاده ادامه داد: این از خطا‌های دولت خواهد بود که افرادی که در گذشته رفتار و یا گفتمانی خلاف نهضت و جریان انقلاب داشته‌اند را به عنوان اعضای خودش معرفی کند.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، سخنگوی جبهه پایداری انقلاب اسلامی در پایان تاکید کرد: تعهد افراد، ایمان آنها به نظام اسلامی و عدم وابستگی‌شان باید در ابتدا مورد توجه قرار گیرد و بعد از آن کارآمدترین متدینین و متعهدان انتخاب شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet