ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/09 14:15:32
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فیاضی:

اقتضای نظام ما حرکت به سمت پیشرفت در فضایی معتدل است

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دولت آینده نباید اجازه دهد نگرش‌های تند افراطی سیاسی در کابینه قرار گیرند چرا که اقتضای نظام ما در این زمان حرکت به سمت پیشرفت در فضایی معتدل و آرام و بدون تنش است.
اقتضای نظام ما حرکت به سمت پیشرفت در فضایی معتدل است عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: دولت آینده نباید اجازه دهد نگرش‌های تند افراطی سیاسی در کابینه قرار گیرند چرا که اقتضای نظام ما در این زمان حرکت به سمت پیشرفت در فضایی معتدل و آرام و بدون تنش است. https://cdn.icana.ir/d/019/20667.jpg اقتضای,نظام,ما,حرکت,به,سمت,پیشرفت,در,فضایی,معتدل,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ عبدالوحید فیاضی نماینده نور در  مجلس اظهار داشت: یکی از نتایج خوب و مغتنم انتخابات سال جاری که به حق حماسه سیاسی بود همین اعتراف به اشتباه  از سوی کسانی است که در گذشته شبهه تقلب در انتخابات را مطرح کردند.

وی افزود: انتخابات سال 92 چنان با شکوه برگزار شد که دشمنان هم نه تنها نتوانستند شبهه‌ای وارد کنند بلکه به راحتی آن را پذیرفتند.

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس شورای اسلامی در ادامه تاکید کرد: همان دولت، نظام و مسئولینی که انتخابات سال 88 را برگزار کردند، در سال جاری نیز انتخابات به این مهمی را برگزار کردند، حال چگونه ممکن است در یکی تقلب صورت گرفته باشد و دیگری صحیح باشد. کسانی که در گذشته نظام را به تقلب و تخلف متهم می‌کردند جا دارد از دولت، ملت، نظام و رهبری عذرخواهی کنند و شرمندگی خود را به ملت نشان دهند.

فیاضی با برشمردن ویژگی‌های وزرای دولت آینده تصریح کرد:‌ کارآمدی، معتدل بودن، حرکت در خط نظام و آرمان‌های امام راحل و پایبندی به گفتمان و ارزش‌های انقلاب اسلامی و حرکت در چارچوب نظام از جمله این ویژگیهاست که باید مورد توجه باشد.

به گزارش فارس،عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان سخنان خود خاطرنشان کرد: مردم امید دارند که مسئولین ادامه دهنده راه درست نظام باشند و دولت آینده نباید اجازه دهد نگرش‌های تند افراطی سیاسی در کابینه قرار گیرد. چرا که اقتضای نظام ما در این زمان حرکت به سمت پیشرفت در فضایی معتدل و آرام و بدون تنش است./

 

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet