شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دواتگری:

کشتار بی‌رحمانه شیعیان مصر وحدت اهل تسنن را به دنبال دارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حضور تکفیری‌ها در هرجایی از منطقه منشأ جنایات و اقدامات ضدحقوق بشری بوده و تفکر آنها که با کشتن رهبران تشیع می‌توانند به اهداف خود دست یابند، تنها وحدت شیعیان و اهل تسنن را به دنبال خواهد داشت.
یکشنبه 9 تیر 1392 ساعت 15:05
کشتار بی‌رحمانه شیعیان مصر وحدت اهل تسنن را به دنبال دارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حضور تکفیری‌ها در هرجایی از منطقه منشأ جنایات و اقدامات ضدحقوق بشری بوده و تفکر آنها که با کشتن رهبران تشیع می‌توانند به اهداف خود دست یابند، تنها وحدت شیعیان و اهل تسنن را به دنبال خواهد داشت. http://cdn.icana.ir/d/019/24243.jpg کشتار,بی‌رحمانه,شیعیان,مصر,وحدت,اهل,تسنن,را,به,دنبال,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ مهدی دواتگری با اشاره به کشتار بی‌رحمانه شیعیان مصر به دست تکفیری‌ها گفت: جمهوری اسلامی ایران هرگونه اقدام تروریستی را به هر شکلی محکوم می‌کند چرا که ایران خود قربانی تروریسم است.
 نماینده مردم مراغه و عجب‌شیر در مجلس در ادامه افزود: حضور تکفیری‌ها در هرجایی از منطقه منشأ جنایات و اقدامات ضدحقوق بشری بوده و تفکر آنها که با کشتن رهبران تشیع می‌توانند به اهداف خود دست یابند، تنها وحدت شیعیان و اهل تسنن را به دنبال خواهد داشت.
 عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس همچنین تصریح کرد: دولت مصر نخست باید امنیت ملت خود و شیعیان را تضمین کرده و اجازه تکرار اینگونه جنایات را در کشورش ندهد.
 به گزارش باشگاه خبرنگاران، دواتگری در پایان خاطرنشان کرد: گروه‌های تندرو در مصر وقتی به اهداف خود در عرصه سیاسی نرسیدند، تلاش کردند تا با اعمال فشار خواسته‌های غیرقانونی خود را به دولت قانونی تحمیل کنند./
پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000