خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/04/09 15:33:01
سرویس دیگر رسانه‌ها_
شفیعی:

غلبه افراط و تفریط در دولت‌های گذشته عامل اصلی انحراف از روند خدمت‌رسانی بود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: گذشته رؤسای جمهور ما نشان می‌دهد هرجا که رؤسای جمهور از مسیر منحرف شدند، دلیل آن این بود خط افراط و تفریط برخط اعتدال غلبه پیدا کرده است.
غلبه افراط و تفریط در دولت‌های گذشته عامل اصلی انحراف از روند خدمت‌رسانی بود عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: گذشته رؤسای جمهور ما نشان می‌دهد هرجا که رؤسای جمهور از مسیر منحرف شدند، دلیل آن این بود خط افراط و تفریط برخط اعتدال غلبه پیدا کرده است. https://cdn.icana.ir/d/019/31669.jpg غلبه,افراط,و,تفریط,در,دولت‌های,گذشته,عامل,اصلی,انحراف,از,روند,خدمت‌رسانی,بود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ نوذر شفیعی با بیان اینکه خط اعتدال به معنی نقطه کارشناسی است، اظهار داشت: خوشبختانه رؤسای جمهور تلاش دارند که بر روی خط اعتدال و کارشناسی و بهره‌گیری از ظرفیت‌ها حرکت کنند ولی آنچه رؤسای جمهور را دچار افراط و تفریط می‌کند اطرافیان رئیس جمهور است که ممکن است وی را از مسیرخارج کنند.
وی ادامه داد: گذشته رؤسای جمهور ما نشان می‌دهد هرجا که رؤسای جمهور از مسیر منحرف شدند، دلیل آن این بود که خط افراط یا تفریط برخط اعتدال غلبه پیدا کرد. بنابراین حرکت در مسیر اعتدال هم به نفع رؤسای جمهور و هم به سود جامعه و کشور است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در تشریح ریشه اعتدال‌گرایی در دولت‌های گذشته گفت: در دولت سید محمد خاتمی طیف افراطی اصلاح طلب وی را از مسیر خارج کرد و به سمت افراط برد.
شفیعی در مورد افراط و تفریط در دولت محمود احمدی‌نژاد تصریح کرد: در دولت محمود احمدی‌نژاد جریان‌هایی که مدعی اصولگرایی بودند ولی باید آنها را در طبقه‌بندی، اصول‌گرای افراطی قلمداد کرد، وی را از مسیر منحرف کردند
وی ادامه داد: در بدنه دولت احمدی‌نژاد نیروهایی بودند که در نقطه مقابل و تضاد اصول‌گرایی قرار داشتند و این نیروها دولت دهم را در مسیر دیگری دچار انحراف کردند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، نماینده مجلس تأکید کرد: به نظر من دولت هاشمی رفسنجانی در زمان خود روی خط اعتدال حرکت کرد و یکی از دلایل خط اعتدال آن هم این بود که اساساً بدنه این دولت کارشناسی بود و مدیران قوی در این دولت فعالیت می‌کردند، لذا درجه انحراف در دولت هاشمی رفسنجانی به سمت افراط و تفریط کم و نزدیکی آن به خط میانه زیاد بود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet