عید سعید غدیرخم
1392/04/09 16:12:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نکو:

سازمان برنامه و بودجه پس از احیا با دقت بیشتری عمل کند

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با توجه به اداره و مصصم بودن رئیس‌جمهور منتخب مردم ایران برای احیای سازمان برنامه و بودجه این سازمان هر چه سریعتر باید احیا شود تا بتواند با یک ساماندهی مجدد و وسواس و دقت نظر بیشتری به وظایف خود عمل کند.
سازمان برنامه و بودجه پس از احیا با دقت بیشتری عمل کند عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: با توجه به اداره و مصصم بودن رئیس‌جمهور منتخب مردم ایران برای احیای سازمان برنامه و بودجه این سازمان هر چه سریعتر باید احیا شود تا بتواند با یک ساماندهی مجدد و وسواس و دقت نظر بیشتری به وظایف خود عمل کند. https://cdn.icana.ir/d/019/25790.jpg سازمان,برنامه,و,بودجه,پس,از,احیا,با,دقت,بیشتری,عمل,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ ابراهیم نکو نماینده مردم رباط‌ کریم در مجلس با اشاره به امکان احیای سازمان برنامه و بودجه گفت: با حذف این سازمان، در سال‌های گذشته در بین سازمان‌ها و دستگاه‌های مرتبط با این نهاد سردرگمی ایجاد شده که برنامه‌ریزی و بودجه‌ریزی آن‌ها را با مشکل مواجه کرده است.
وی ادامه داد: بعد از حذف سازمان برنامه و بودجه شاهد گله‌مندی دستگاه‌ها و ادارات مرتبط با این سازمان بودیم چرا که حذف این سازمان تخصصی و باتجربه، نوعی چندگانگی در برنامه‌ریزی و بودجه‌ریزی ادارات ایجاد کرده بود.
عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس اظهار داشت: با توجه به اداره و مصصم بودن رئیس‌جمهور منتخب مردم ایران برای احیای سازمان برنامه و بودجه، این سازمان هر چه سریعتر باید احیا شود تا بتواند با یک ساماندهی مجدد و وسواس و دقت نظر بیشتری به وظایف خود عمل کند.
نکو افزود: با احیای سازمان برنامه و بودجه نگرانی صاحب نظران این حوزه و دستگاه‌ها برطرف خواهد شد و آن‌ها در امر تصمیم گیری سرو سامان خواهند یافت.
نماینده مردم رباط‌ کریم با اشاره به حذف این سازمان از سوی دولت احمدی‌نژاد گفت: در آن زمان نیز  حذف این سازمان با اعتراضات و مخالفت‌هایی مواجه شد اما احمدی‌نژاد با نگاه منحصر به فرد خود با این کار درصدد بود به نوعی تمرکززدایی کرده و دست سازمان‌ها و ارگان‌ها در تصمیم گیری‌ را باز کند که متاسفانه این امر باعث دامن زدن به آشفتگی‌ در برنامه ریزی دستگاه‌ها شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، وی در پایان خاطر نشان کرد: در مجلس برای احیای سازمان برنامه و بودجه اقداماتی انجام شده است و با توجه به تصمیم حجت‌الاسلام و المسلمین روحانی برای احیای این سازمان پیش بینی می‌شود در اوایل شروع به کار دولت یازدهم این امر انجام شود./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet