خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/04/09 17:02:22
سرویس دیگر رسانه‌ها_
کولیوند:

آرای هیچیک از حوزه های انتخابیه شوراها ابطال نشده است

رئیس هیات نظارت مرکزی بر انتخابات شوراها با بیان اینکه انتخابات هیچیک از حوزه های انتخابیه ابطال نشده است، گفت: تا ۱۵ تیرماه هیات های اجرایی فرصت دارند نتیجه انتخابات در حوزه های انتخابیه را بررسی و پیشنهاد خود برای ابطال آراء یک صندوق و شعبه را به هیات مرکزی ارائه کنند.
آرای هیچیک از حوزه های انتخابیه شوراها ابطال نشده است رئیس هیات نظارت مرکزی بر انتخابات شوراها با بیان اینکه انتخابات هیچیک از حوزه های انتخابیه ابطال نشده است، گفت: تا 15 تیرماه هیات های اجرایی فرصت دارند نتیجه انتخابات در حوزه های انتخابیه را بررسی و پیشنهاد خود برای ابطال آراء یک صندوق و شعبه را به هیات مرکزی ارائه کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/22640.jpg آرای,هیچیک,از,حوزه,های,انتخابیه,شوراها,ابطال,نشده,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛محمدجواد کولیوند ضمن تکذیب خبر ابطال انتخابات شوراها در چند حوزه انتخابیه، گفت: هیچیکدام از حوزه های انتخابیه ابطال نشده است و تنها پیشنهاد ابطال حوزه گرمدره از استان البرز از سوی هیات اجرایی مطرح شده است.

وی با اشاره به فرایند تائید نتیجه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، گفت: ابتدا نتیجه انتخابات توسط هیات های اجرایی مورد بررسی قرار می گیرد و اگر نتیجه انتخاب توسط این هیات ها تائید شد پرونده انتخابات در آن حوزه ها به پایان می رسد و اگر نتیجه انتخابات مورد تائید قرار نگیرد، پیشنهاد ابطال انتخابات آن حوزه انتخابیه از هیات اجرایی به هیات نظارت عالی استان ارائه می شود و در نهایت هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها وارد عمل خواهد شد.

رئیس هیان نظارت مرکزی انتخابات شوراها افزود: طبق قانون هیات نظارت مرکزی خود نمی تواند به صورت مستقل نتیجه انتخابات را بررسی کند و تنها اگر پیشنهاد ابطال اراء یک حوزه انتخابیه از سوی هیان نظارت استان مطرح شود می تواند در مورد نتیجه انتخابات ورود کند.

به گزارش مهر،کولیوند با بیان اینکه نتیجه انتخابات بسیاری از حوزه های انتخابیه بررسی و تائید شده است گفت: هنوز بررسی هزار و 162 حوزه باقی مانده و هیات های اجرایی تا شنبه 15 تیرماه فرصت دارند تا نتیجه انتخابات را بررسی کنند و اگر پیشنهاد ابطال آراء یک شعبه و صندوق را داشته باشند باید با دلیل این پیشنهاد را به هیات مرکزی نظارت ارجاع دهند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet