هدر اصلی
1392/04/10 08:35:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
نکو با اشاره به کاهش نرخ ارز و طلا در بازار داخلی:

مدیریت صحیح، ایران را در تأثیر‌پذیری از معاملات بین‌المللی سهیم می‌کند

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به کاهش نرخ ارز و طلا در بازار داخلی، گفت: هم‌نوا شدن بازارهای داخلی با عرصه جهانی نشان از نزدیک شدن به معاملات بین‌المللی است.
مدیریت صحیح، ایران را در تأثیر‌پذیری از معاملات بین‌المللی سهیم می‌کند عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به کاهش نرخ ارز و طلا در بازار داخلی، گفت: هم‌نوا شدن بازارهای داخلی با عرصه جهانی نشان از نزدیک شدن به معاملات بین‌المللی است. https://cdn.icana.ir/d/019/39382.jpg مدیریت,صحیح،,ایران,را,در,تأثیر‌پذیری,از,معاملات,بین‌المللی,سهیم,می‌کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ ابراهیم نکو با اشاره به کاهش نرخ ارز و طلا در بازار،‌ گفت: حضور روحانی به عنوان رئیس جمهور منتخب مردم و اعمال اقدامات خردمندانه عامل اصلی سقوط نرخ ارز و طلا است.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، با بیان این مطلب که تاکنون حرکت رئیس جمهور منتخب مردم برای بهبود اوضاع اقتصادی کشور خوب بوده است، تصریح کرد: قیمت طلا و ارز در بازار تاکنون غیر واقعی بوده که در چند روز اخیر با شکستن حباب قیمتی تاحدی به نرخ واقعی نزدیک شده است.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، با اشاره به کاهش نرخ ارز و طلا در بازار داخلی، گفت: هم‌نوا شدن بازارهای داخلی با عرصه جهانی نشان از نزدیک شدن به معاملات بین‌المللی است.

وی، با یادآوری کاهش قیمت طلا در بازارهای جهانی و بی‌تغییر ماندن نرخ آن در داخل، تأکید کرد: بی‌تغییر ماندن نرخ طلا در داخل و تأثیر نگرفتن از نرخ جهانی نشان از دور بودن ایران از معاملات بین‌المللی است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه نزدیک شدن به معاملات بین‌المللی و تأثیر‌پذیری از بازار‌های جهانی می‌تواند دست دولت آتی برای اخذ تصمیمات درست و منطقی اقتصادی باز کند، تصریح کرد: برنامه‌ریزی دقیق و مدون می‌تواند علاوه بر کاهش تورم و گرانی به کنترل رکود اقتصادی در کشور کمک کند.

به گزارش  مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)،نکو با اشاره به اشتباهاتی که در دولت دهم رخ داد و بن‌بست اقتصادی را برای کشور رقم زد، گفت: دولت دهم بیش از آنکه به دنبال راه‌ حلی برای رفع مشکلات باشد شعار دادن و عمل نکردن را سرلوحه خود کردند که این خود جو بی‌اعتمادی را در جامعه گسترش داد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet