هدر اصلی
1392/04/10 09:03:57
سرویس دیگر رسانه‌ها_
اسفنانی:

افزایش هزینه‌های سفرحج، آسیب‌رسان فرهنگ اسلامی ایران است

سخنگوی کمیسیون حقوقی قضایی مجلس، بازشدن فضای دلالی فیش‌های حج تمتع را اشتباه خواند و توضیح داد: افزایش هزینه‌های سفر حج صدمات زیادی به فرهنگ اسلامی ایران می‌زند.
افزایش هزینه‌های سفرحج، آسیب‌رسان فرهنگ اسلامی ایران است سخنگوی کمیسیون حقوقی قضایی مجلس، بازشدن فضای دلالی فیش‌های حج تمتع را اشتباه خواند و توضیح داد: افزایش هزینه‌های سفر حج صدمات زیادی به فرهنگ اسلامی ایران می‌زند. https://cdn.icana.ir/d/019/11312.jpg افزایش,هزینه‌های,سفرحج،,آسیب‌رسان,فرهنگ,اسلامی,ایران,است Icana

به گزارش گروه دریاقت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمدعلی اسفنانی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت ، بازشدن فضای دلالی خرید و فروش فیش‌های حج تمتع را اشتباه خواند و گفت: سازمان حج و زیارت باید با سرعت وارد میدان شده و دست دلالان را از این حوزه بیرون بکشد.

نماینده مردم فریدن، فریدون‌شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با بروز اتفاقات اخیر در حوزه حج، این سفر عرفانی و الهی با بروز برخی مسائل دلالی مواجه شده است.

وی با اعلام اینکه خرید ارزان فیش‌های حج و فروش گران این فیش‌ها به افراد متمول در حوزه حج جای نگرانی و تامل دارد، افزود: این موضوع قیمت‌ها را به شدت افزایش داده و کار دلالان را در این حوزه رونق می‌دهد.

به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، با بیان اینکه افزایش هزینه‌های سفر حج صدمات زیادی به فرهنگ اسلامی ایران می‌زند، توضیح داد: دولت در چند سال اخیر با تصمیمات عجولانه و غیرکارشناسی که اتخاذ کرده به جای رفع مشکلات مردم، مشکلات را دوچندان کرده است./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet