هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اسفنانی:

افزایش هزینه‌های سفرحج، آسیب‌رسان فرهنگ اسلامی ایران است

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون حقوقی قضایی مجلس، بازشدن فضای دلالی فیش‌های حج تمتع را اشتباه خواند و توضیح داد: افزایش هزینه‌های سفر حج صدمات زیادی به فرهنگ اسلامی ایران می‌زند.
دوشنبه 10 تیر 1392 ساعت 09:03
افزایش هزینه‌های سفرحج، آسیب‌رسان فرهنگ اسلامی ایران است سخنگوی کمیسیون حقوقی قضایی مجلس، بازشدن فضای دلالی فیش‌های حج تمتع را اشتباه خواند و توضیح داد: افزایش هزینه‌های سفر حج صدمات زیادی به فرهنگ اسلامی ایران می‌زند. http://cdn.icana.ir/d/019/11312.jpg افزایش,هزینه‌های,سفرحج،,آسیب‌رسان,فرهنگ,اسلامی,ایران,است Icana

به گزارش گروه دریاقت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ محمدعلی اسفنانی عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت ، بازشدن فضای دلالی خرید و فروش فیش‌های حج تمتع را اشتباه خواند و گفت: سازمان حج و زیارت باید با سرعت وارد میدان شده و دست دلالان را از این حوزه بیرون بکشد.

نماینده مردم فریدن، فریدون‌شهر و چادگان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با بروز اتفاقات اخیر در حوزه حج، این سفر عرفانی و الهی با بروز برخی مسائل دلالی مواجه شده است.

وی با اعلام اینکه خرید ارزان فیش‌های حج و فروش گران این فیش‌ها به افراد متمول در حوزه حج جای نگرانی و تامل دارد، افزود: این موضوع قیمت‌ها را به شدت افزایش داده و کار دلالان را در این حوزه رونق می‌دهد.

به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، با بیان اینکه افزایش هزینه‌های سفر حج صدمات زیادی به فرهنگ اسلامی ایران می‌زند، توضیح داد: دولت در چند سال اخیر با تصمیمات عجولانه و غیرکارشناسی که اتخاذ کرده به جای رفع مشکلات مردم، مشکلات را دوچندان کرده است./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار