هدر اصلی
1392/04/10 09:04:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
یوسفیان‌ملا:

قطع شبکه‌های ماهواره‌ای ایران خلاف قوانین بین‌المللی است

رئیس کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس با اشاره به تصمیم شرکت ماهواره‌ای اینتل ست برای ممانعت از پخش برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی، گفت: جلوگیری از پخش شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی خلاف عرف و قوانین بین‌المللی است.
قطع شبکه‌های ماهواره‌ای ایران خلاف قوانین بین‌المللی است رئیس کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس با اشاره به تصمیم شرکت ماهواره‌ای اینتل ست برای ممانعت از پخش برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی، گفت: جلوگیری از پخش شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی خلاف عرف و قوانین بین‌المللی است. https://cdn.icana.ir/d/019/67.jpg قطع,شبکه‌های,ماهواره‌ای,ایران,خلاف,قوانین,بین‌المللی,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عزت‌الله یوسفیان‌ملا بااشاره به تصمیم شرکت ماهواره‌ای اینتل‌ست جهت ممانعت از پخش برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی، توضیح داد: تصمیم این شرکت ماهواره‌ای تحت فشار آمریکا صورت گرفته چرا که امروز وحشت عمده غرب از این است که جمهوری اسلامی ایران با برنامه‌های آگاهی بخش خود زمینه ایجاد بیداری اسلامی و انسانی را در سراسر جهان به وجود بیاورد.
نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس تصریح کرد: جلوگیری از پخش برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای ایرانی همچون پرس‌تی‌وی و جام‌جم خلاف معاهدات و قوانین بین‌المللی است چرا که در دنیای امروز هر نوع اطلاعاتی را می‌توان از هر نقطه‌ جهان به نقاط دیگر مخابره کرد.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس نهم، ادامه داد: ممانعت از پخش برنامه‌های شبکه‌های ماهواره‌ای ایران برگی دیگر از پوشالی بودن ادعای آزادی بیان و دموکراسی در غرب را هویدا کرد.
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت با اشاره به اینکه مجامع بین‌المللی باید در برابر چنین بدعت‌های ایستادگی کنند، افزود: امروز همه کشورهای مدافع آزادی بیان و حقوق بشر باید از حق مسلم جمهوری اسلامی در ارسال عقاید و اندیشه‌های اسلام ناب محمدی (ص) به سراسر جهان حمایت کنند و در مقابل چنین رفتارهایی مقاومت کنند.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، رئیس کمیسیون تدوین آئین‌نامه داخلی مجلس، گفت: اگر اقدامی شبیه به این رفتار خصمانه را ایران انجام می‌داند سیاستمداران آمریکایی و غربی در جهان دوره می‌افتادند تا سران دیگر کشورها را مجاب کرده ضد ایران قطعنامه صادر کنند ولی وقتی خود دست به این نوع اقدامت می‌زنند همه در برابر آنها سکوت می‌کنند.
شرکت خدمات ماهواره‌ای اینتل‌ست (۱۹ ژوئن، ۲۹ خرداد) اعلام کرد از اول جولای (۱۰ تیر) برنامه‌ شبکه ایرانی‌های از جمله شبکه پرس تی‌وی را از این ماهواره پخش نمی‌کند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet