ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/10 09:08:26
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ندیمی:

مشکل ریزگردها بدون همکاری‌های منطقه‌ای حل شدنی نیست

عضو هیات رئیسه فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس با بیان اینکه مشکل ریزگردها در دراز مدت مشکلات متعددی در حوزه سلامت کشور ایجاد می‌کند، گفت:‌ مشکل ریزگردها بدون همکاری‌های منطقه‌ای حل شدنی نیست.
مشکل ریزگردها بدون همکاری‌های منطقه‌ای حل شدنی نیست عضو هیات رئیسه فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس با بیان اینکه مشکل ریزگردها در دراز مدت مشکلات متعددی در حوزه سلامت کشور ایجاد می‌کند، گفت:‌ مشکل ریزگردها بدون همکاری‌های منطقه‌ای حل شدنی نیست. https://cdn.icana.ir/d/019/26203.jpg مشکل,ریزگردها,بدون,همکاری‌های,منطقه‌ای,حل,شدنی,نیست Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ ایرج ندیمی  عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان با بیان اینکه مشکل ریزگردها در دراز مدت مشکلات متعددی در حوزه سلامت کشور ایجاد می‌کند، توضیح داد: موضوع ریزگردها بدون همکاری کشورهای منشاء آن یعنی عراق و عربستان حل نشدنی است و متاسفانه این کشورها از آنجایی‌که مشکل ریزگرد‌ها بیش از آنها به جمهوری اسلامی آسیب می‌زند، برای حل این مشکل پیگیری نمی‌کنند.
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: مشکل ریزگردها بدون همکاری‌های منطقه‌ای مرتفع نمی‌شود از این رو دستگاه دیپلماسی با همکاری سازمان حفاظت محیط زیست باید برنامه‌ای عملی و کاربردی برای حل این مشکل بیندیشد.
عضو کمیسیون اقتصادی مجلس نهم با بیان اینکه سازمان محیط زیست اعتبار 55 میلیارد تومانی برای حل مشکل ریزگردها را ناکافی می‌داند، توضیح داد: ادعای سازمان محیط زیست در ناکافی بودن اعتبارات مربوط به حل مشکل ریزگردها ادعای عجیبی است زیرا اگرچه همه نهادها و دستگاه‌ها اعتبار خود را ناکافی می‌دانند ولی با این وجود کار خود را انجام می‌دهند.
نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: حل مشکل ریزگردها به اعتبارات کافی نیاز دارد ولی همه مسئله بودجه نیست بلکه قسمت اعظم آن مربوط به مدیریت صحیح استفاده از این اعتبارات می‌شود، از این رو ادعای سازمان محیط زیست در کم بودن اعتبارات مربوط به حل ریزگردها نوعی بهانه‌جویی است.
به گزارش مجلس نیوز (پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، عضو هیات رئیسه فراکسیون محیط زیست و توسعه پایدار مجلس شورای اسلامی، افزود: متاسفانه دولت حمایت کافی را از سازمان محیط زیست برای حل مشکل ریزگردها ندارد در حالی که برای حل این مشکل نیاز به یک عزم و اراده جمعی و جدی از جانب همه نهادها و دستگاه‌های کشور است./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet