خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1392/04/10 09:24:36
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سبحانی‌نیا:

مجلس قدیم برای استقرار رئیس‌ جمهور منتخب آماده شده است

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: مجلس قدیم برای استقرار رئیس ‌جمهور منتخب آماده شده اما استقرار حجت‌الاسلام روحانی در این محل منوط به نظر خود اوست.
مجلس قدیم برای استقرار رئیس‌ جمهور منتخب آماده شده است عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: مجلس قدیم برای استقرار رئیس ‌جمهور منتخب آماده شده اما استقرار حجت‌الاسلام روحانی در این محل منوط به نظر خود اوست. https://cdn.icana.ir/d/019/28495.jpg مجلس,قدیم,برای,استقرار,رئیس‌,جمهور,منتخب,آماده,شده,است Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به احتمال استقرار رئیس‌ جمهور منتخب در ساختمان مجلس قدیم به روال گذشته، اظهار داشت: اتفاقاً خود آقای روحانی از مجلس چنین درخواستی داشت.

وی افزود: آنطور که با آقای لاریجانی نیز در این باره صحبت شده، قرار شد زمینه‌ای فراهم شود تا زمان آغاز به‌ کار دولت جدید، آقای روحانی در مجلس قدیم مستقر و ملاقات‌ها و دیدارهایش در آنجا انجام شود.

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: هم‌اکنون مراحل آماده‌سازی مجلس قدیم برای استقرار رئیس ‌جمهور منتخب به اتمام رسیده و این ساختمان برای استقرار آقای روحانی آماده است اما استقرار ایشان در این محل به نظر خودشان بستگی دارد.

به گزارش فارس، حجت‌الاسلام روحانی تصریح کرد: در حال حاضر بخشی از مجلس قدیم در اختیار شورای نگهبان قرار دارد و شرایط برای استقرار رئیس ‌جمهور منتخب در بخشی از این محل که آزاد است، فراهم شده و مشکلی در این زمینه وجود ندارد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet