خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/04/10 10:03:54
سرویس دیگر رسانه‌ها_
منصوری‌ آرانی عنوان کرد؛

لزوم ایجاد تغییرات اساسی در ساختار حکومتی قطر/ زنجیره‌های پیوند ایران و قطر باید افزایش یابد

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران می‌تواند با قطر که یکی از کشورهای اسلامی در منطقه به شمار می‌رود، طول زنجیره‌های پیوند را در ابعاد اقتصادی، اجتماعی و سیاسی افزایش دهد.
لزوم ایجاد تغییرات اساسی در ساختار حکومتی قطر/ زنجیره‌های پیوند ایران و قطر باید افزایش یابد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: جمهوری اسلامی ایران می‌تواند با قطر که یکی از کشورهای اسلامی در منطقه به شمار می‌رود، طول زنجیره‌های پیوند را در ابعاد اقتصادی، اجتماعی و سیاسی افزایش دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/25977.jpg لزوم,ایجاد,تغییرات,اساسی,در,ساختار,حکومتی,قطر/,زنجیره‌های,پیوند,ایران,و,قطر,باید,افزایش,یابد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ عباسعلی منصوری آرانی با اشاره به تغییرات گسترده اخیر در دستگاه حکومتی قطر گفت: با تغییر دستگاه حکومتی در قطر انتظار می‌رود بدلیل مشترکاتی که میان کشورهای اسلامی وجود دارد سران این کشور به جامعه اسلامی و ضروریات آن توجه بیشتری داشته باشد.
 وی در ادامه افزود: طی سال‌های گذشته شاهد برخی اقدامات خصمانه علیه سوریه از سوی برخی کشورهای عربی به خصوص قطر و عربستان بوده‌ایم؛ هم‌چنین این کشور همواره برای مقابله با جبهه مقاومت به رژیم غاصب صهیونیستی کمک کرده است.
 نماینده مردم آران و بیدگل و کاشان در مجلس تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران می‌تواند با قطر که یکی از کشورهای اسلامی در منطقه به شمار می‌رود، زنجیره‌های پیوندش را در حوزه‌های اقتصادی، اجتماعی و سیاسی افزایش دهد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی در پایان خاطرنشان کرد: چنانچه امیر جدید قطر سیاست‌های خود را برمبنای اشتراکات جوامع اسلامی و حمایت از آن تغییر دهد، خواهد توانست تغییرات سیاسی را در جهت منافع جهان اسلام رقم زند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet