ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/10 10:04:44
سرویس دیگر رسانه‌ها_
بزرگواری مطرح کرد:

لزوم برگزاری جلسات دولت آینده و مجلس در زمینه کابینه یازدهم

نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی در مجلس گفت: ‌بهتر است قبل از معرفی کابینه، تیمی از طرف آقای روحانی با تیم منتخب مجلس گزینه‌های مطرح را مورد بررسی قرار داده و در این باره به تبادل نظر بپردازند.
لزوم برگزاری جلسات دولت آینده و مجلس در زمینه کابینه یازدهم نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی در مجلس گفت: ‌بهتر است قبل از معرفی کابینه، تیمی از طرف آقای روحانی با تیم منتخب مجلس گزینه‌های مطرح را مورد بررسی قرار داده و در این باره به تبادل نظر بپردازند. https://cdn.icana.ir/d/019/4401.jpg لزوم,برگزاری,جلسات,دولت,آینده,و,مجلس,در,زمینه,کابینه,یازدهم Icana
به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی محمد بزرگواری نماینده مردم کهگیلویه و بهمئی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بنای مجلس تعامل با دولت است، تصریح کرد: این تعامل در راستای رفع مشکلات مردم به کار گرفته خواهد شد.
 

وی اضافه کرد: ‌همانطوری که بنای مجلس تعامل است، دولت نیز بایستی تعامل با خانه ملت را در دستور کار قرار دهد تا قوای مجریه و مقننه در یک فضای صمیمانه اقدام به رفع مشکلات مردم کنند.

این نماینده مردم در خانه ملت به معرفی کابینه جدید از سوی رئیس جمهور منتخب اشاره کرد و گفت: افرادی که برای وزارت معرفی می‌شوند بایستی متعهد و متخصص باشند.

بزرگواری افزود: ممکن است افرادی معرفی شود که کارنامه قابل قبولی ندارند و در این صورت مجلس به این افراد رای نخواهد داد.

به گزارش فارس،بزرگواری همچنین گفت: ‌بهتر است قبل از معرفی کابینه تیمی از طرف آقای روحانی با تیم منتخب مجلس گزینه‌های مطرح را مورد بررسی قرار داده و در این باره به تبادل نظر بپردازند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet