هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کولیوند تأکید کرد:

هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها، مرجع اعلام ابطال انتخابات است

سرویس سیاسی
رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور، با اعلام اینکه مرجع اعلام ابطال صندوق‌های رأی، این هیأت بوده و هرگونه گمانه‌زنی دیگری سندیت ندارد، گفت: بعد از بررسی در هیأت مرکزی، رای به ابطال یا عدم ابطال صندوق یا حوزه انتخابیه‌ای داده خواهد شد.
دوشنبه 10 تیر 1392 ساعت 10:01
هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها، مرجع اعلام ابطال انتخابات است رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور، با اعلام اینکه مرجع اعلام ابطال صندوق‌های رأی، این هیأت بوده و هرگونه گمانه‌زنی دیگری سندیت ندارد، گفت: بعد از بررسی در هیأت مرکزی، رای به ابطال یا عدم ابطال صندوق یا حوزه انتخابیه‌ای داده خواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/22640.jpg هیأت,مرکزی,نظارت,بر,انتخابات,شوراها،,مرجع,اعلام,ابطال,انتخابات,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدجواد کولیوند با بیان اینکه مرجع اعلام ابطال صندوق‌های رأی، هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور است و هرگونه گمانه‌زنی دیگری سندیت ندارد، گفت: برابر قانون هیچ کدام از حوزه‌های انتخابیه تا از سوی هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور تأیید نشود؛ قابل ابطال نیست.

نماینده مردم کرج و آسارا در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: ساز و کار این جریان هم به گونه‌ای است که با پیشنهاد هیأت عالی استان و با ارائه دلایل و مدارک مستند و پس از بررسی در هیأت مرکزی، رأی به ابطال یا عدم ابطال صندوق یا حوزه انتخابیه‌ای داده خواهد شد.

رئیس هیأت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی کشور، افزود: به همین منظور از تمامی رسانه‌ها و همکاران مطبوعاتی تقاضا داریم برای جلوگیری از بر هم خوردن فضای عمومی کشور و احترام به افکار عمومی؛ پیش از انتشار هرگونه خبری در این خصوص، برای آگاهی از صحت و سقم آن، موارد و موضوعات را با این هیأت در میان بگذارند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000