خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/04/10 15:51:17
سرویس اقتصادی
موسوی نژاد:

بازسازی مناطق زلزله زده بوشهر تا چند ماه آینده به پایان می رسد

نماینده مردم دشتستان در مجلس،با اشاره به ادامه روند بازسازی مناطق آسیب دیده در اثر زمین لرزه ۶ ریشتری بوشهر، گفت: مدیریت استان بوشهر و مسئولین وزارت راه و شهرسازی تمامی تلاش خود را در جهت بازسازی اماکن تخریب شده انجام داده‌اند که با ادامه این روند تا چند ماه آینده موضوع بازسازی مناطق آسیب دیده به اتمام خواهد رسید.
بازسازی مناطق زلزله زده بوشهر تا چند ماه آینده به پایان می رسد نماینده مردم دشتستان در مجلس،با اشاره به ادامه روند بازسازی مناطق آسیب دیده در اثر زمین لرزه 6 ریشتری بوشهر، گفت: مدیریت استان بوشهر و مسئولین وزارت راه و شهرسازی تمامی تلاش خود را در جهت بازسازی اماکن تخریب شده انجام داده‌اند که با ادامه این روند تا چند ماه آینده موضوع بازسازی مناطق آسیب دیده به اتمام خواهد رسید. https://cdn.icana.ir/d/019/24236.jpg بازسازی,مناطق,زلزله,زده,بوشهر,تا,چند,ماه,آینده,به,پایان,می,رسد Icana

سید مهدی موسوی نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه زلزله اخیر بوشهر خسارات فراوانی به این استان تحمیل کرد، گفت: هرچند زلزله بوشهر خسارات سنگینی را به این استان تحمیل کرد، اما مدیریت مناسب مسئولین وزارت راه و شهرسازی تسکینی بر آسیب دیدگان این زمین لرزه بود.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مسئولین بعد از زلزله بوشهر، بازسازی مناطق آسیب دیده را آغاز کردند، افزود: مسئولین وزارت راه و شهرسازی بعد از حادثه ناگوار زلزله بوشهر موضوع بازسازی مناطق آسیب دیده را در دستور کار خود قرار دادند که این امر تا به امروز به خوبی انجام شده و واحدهای مسکونی تخریب شده در این استان مجددا" احیا شده‌اند.

وی در مورد مناطقی که هنوز مورد بازسازی قرار نگرفته‌اند، تصریح کرد: در مناطقی از استان بوشهر، بازسازی برخی واحدهای مسکونی هنوز به اتمام نرسیده که با توجه به این امر سکونتگاه‌هایی برای اسکان موقت مردم تهیه شده است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس، خاطر نشان کرد: مدیریت استان بوشهر و مسئولین وزارت راه و شهرسازی تمامی تلاش خود را در جهت بازسازی اماکن تخریب شده انجام داده‌اند که با ادامه این روند تا چند ماه آینده موضوع بازسازی مناطق آسیب دیده به اتمام خواهد رسید.

در تاریخ 20 فروردین سال جاری زمین لرزه‌ای به بزرگی 6.1 ریشتر مناطقی از استان بوشهر را لرزاند که خسارت‌های مالی و جانی بسیاری بر جای گذاشت و همچنین برخی واحدهای مسکونی در این استان را با تخریب و آسیب جدی مواجه کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet