ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/10 10:47:27
سرویس دیگر رسانه‌ها_
سبحانی‌نیا:

بازسازی مجلس به دور دوم تعطیلات تابستانی موکول شد

عضو هیئت رئیسه مجلس از موکول شدن بازسازی مجلس به دور دوم تعطیلات تابستانی خبر داد و علت این موضوع را تشریح کرد.
بازسازی مجلس به دور دوم تعطیلات تابستانی موکول شد عضو هیئت رئیسه مجلس از موکول شدن بازسازی مجلس به دور دوم تعطیلات تابستانی خبر داد و علت این موضوع را تشریح کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/7767.jpg بازسازی,مجلس,به,دور,دوم,تعطیلات,تابستانی,موکول,شد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی درباره بازسازی‌هایی که قرار بود در صحن مجلس در بهارستان در ایام تعطیلات تابستانی انجام شود، گفت: پیش از این قرار بود بازسازی مجلس در دور اول تعطیلات تابستانی انجام شود اما به دور دوم تعطیلات موکول شد.

وی با بیان اینکه اگر بازسازی مجلس در تعطیلات تابستانی به پایان نرسد، احتمالاً چند جلسه علنی پارلمان در مجلس قدیم برگزار می‌شود، تصریح کرد: البته در این شرایط، باز هم ملاقات‌های نمایندگان و جلسات کمیسیون‌های تخصصی در مجلس فعلی انجام و برگزار می‌شود.

سبحانی‌نیا تأکید کرد: برگزاری جلسات علنی پارلمان در دو محل مجلس قدیم و بهارستان در قانون پیش‌بینی شده است و برگزاری جلسات علنی خانه ملت در مکان ثالثی به رأی نمایندگان نیاز دارد و باید به تصویب وکلای ملت برسد اما اینکه نشست‌های علنی پارلمان در مجلس قدیم برگزار شود نیازی به رأی‌گیری ندارد.

به گزارش فارس،سبحانی‌نیا در خاتمه درباره علت موکول شدن بازسازی‌ها به دور دوم تعطیلات تابستانی، توضیح داد: از آنجا که ممکن است دولت جدید بخواهد تا آغاز به کار رسمی، در مجلس قدیم مستقر شود، همچنین با توجه به اینکه امکان دارد بازسازی مجلس بیش از دو هفته به طول انجامد و در ایام تعطیلات تابستانی به پایان نرسد، لذا این بازسازی‌ها به دور دوم تعطیلات تابستانی موکول شد تا تداخلی در کارها و برنامه‌ها پیش نیاید و مزاحمتی ایجاد نشود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet