خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1392/04/10 10:57:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
فرهنگی:

دولت یازدهم امکانات کشور را به طور متعادل میان بخش‌های مختلف تقسیم کند

نماینده مردم تبریز در مجلس بخش عمرانی را یکی از بخش‌های مولد قلمداد کرد و گفت:‌ در تخصص بودجه برای تکمیل زیرساخت‌های عمرانی کشور باید حد تعادل و عدالت رعایت شود.
دولت یازدهم امکانات کشور را به طور متعادل میان بخش‌های مختلف تقسیم کند نماینده مردم تبریز در مجلس بخش عمرانی را یکی از بخش‌های مولد قلمداد کرد و گفت:‌ در تخصص بودجه برای تکمیل زیرساخت‌های عمرانی کشور باید حد تعادل و عدالت رعایت شود. https://cdn.icana.ir/d/019/31626.jpg دولت,یازدهم,امکانات,کشور,را,به,طور,متعادل,میان,بخش‌های,مختلف,تقسیم,کند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمد حسین فرهنگی با بیان اینکه در حوزه عمرانی هر دولتی باید حداکثر توان خود را به کار ببندد تا شاهد پیشرفت‌های اساسی در کشور باشیم، گفت:‌ عمران یعنی به وجود آوردن زیرساخت‌های مورد نیاز در کشور و هر دولتی در این زمینه حداکثر تلاش خود را به کار ببرد، دولت موفقی خواهد بود.
وی افزود:‌ در حوزه‌هایی مانند تکمیل خط انتقال ریلی، تکمیل مترو، آزادراه‌ها و تکمیل زیرساخت‌های مورد نیاز برای زندگی شهری و روستایی باید تلاش زیادی صورت گیرد و هر دولتی به تناسب امکاناتی که در دسترس دارد و شرایط اجرایی که در کشور وجود دارد، بایستی حداکثر اهتمام و تلاش خود را برای  ایجاد زیرساخت‌های لازم به کار ببندد.
عضو کمیسیون عمران مجلس تاکید کرد:‌ به طور مسلم در هر زمانی ما زیرساخت‌های لازم را تکمیل کنیم، قدمی در راه پیشرفت کشور برداشته‌ایم.
فرهنگی با اشاره به اختصاص بودجه لازم برای تکمیل زیرساخت‌های کشور گفت:‌ بودجه و امکانات لازم باید به طور متعادل و عادلانه میان بخش‌های مختلف کشور تقسیم شود. خیلی از کارها بوده که بایستی انجام می‌شده، اما هنوز اقدامی در این زمینه صورت نگرفته است. به عنوان مثال بسیاری از استانها هنوز به خطوط ریلی کشور متصل نشده‌اند.
به گزارش خبرگزاری تسنیم، وی در پایان با تاکید بر اینکه حوزه عمرانی یک حوزه مولد و کارگشاست، خاطرنشان کرد:‌ زمینه برای ایجاد اتفاقات جدید در حوزه عمرانی همیشه وجود دارد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet