هدر اصلی
1392/04/10 10:40:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
تمیمی:

توجه به عقلانیت عین اعتدال است

نماینده مردم شادگان در مجلس با بیان اینکه اعتدال دستور اسلامی است و باید مر آن را رعایت کرد، اظهار داشت: توجه به عقلانیت عین اعتدال است.
توجه به عقلانیت عین اعتدال است نماینده مردم شادگان در مجلس با بیان اینکه اعتدال دستور اسلامی است و باید مر آن را رعایت کرد، اظهار داشت: توجه به عقلانیت عین اعتدال است. https://cdn.icana.ir/d/019/41035.jpg توجه,به,عقلانیت,عین,اعتدال,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛عبدالله تمیمی نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعتدال معنا و مفهوم خاص خودش را دارد، گفت: تعبیری که بعضاً حضرات سیاسیون از اعتدال دارند با خاستگاه این واژه در تعارض است.

وی افزود: بعضاً سیاسیون اعتدال را مبتنی بر منافع گروه و جناح‌های سیاسی تعریف می‌کنند و مثلا می‌گویند باید در مقابل فلان جریان ایستاد و یا از فلان جریان استفاده کرد، این نگاه به معنای واقعی اعتدال نیست.

تمیمی با بیان اینکه اعتدال یعنی پرهیز از افراط و تفریط، تاکید کرد: همه ما قبول داریم که در حمایت از منافع ملی و انقلاب باید اعتدال را رعایت کرد یعنی افراط و تفریط نباید کرد.

وی با بیان اینکه اعتدال دستور اسلامی است و باید مر آنرا رعایت کرد، اظهار داشت: توجه به عقلانیت عین اعتدال است. هیچ کس مخالف عقلانیت نیست چرا که عقلانیت دستور اسلامی است.

تمیمی با اشاره به برخی اظهارنظرها مبنی بر شکست اصولگرایان در انتخابات افزود: 4 نامزد اصولگرا با حضور خود در انتخابات زمینه خلق حماسه سیاسی که مطالبه جدی مقام معظم رهبری بود را فراهم کردند و در حقیقت کسانی که برای خلق حماسه سیاسی تلاش کردند پیروز شدند.

به گزارش فارس،نماینده مردم شادگان در مجلس با بیان اینکه نامزدهای اصولگرا با تمکین به نتیجه انتخابات، پیروزی دیگری برای خود رقم زدند، خاطرنشان کرد: تعبیر شکست برای جریان اصولگرایی درست و واقعی نیست؛ اکنون آقای روحانی خود را فراجناحی می‌داند نه اصلاح‌طلب./

پایان پیام

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet