ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/10 11:54:17
سرویس دیگر رسانه‌ها_
عثمانی:

دولت آینده باید به گونه‌ای کابینه خود را انتخاب کند که شور و شوق اجتماعی حفظ شود

نماینده مردم بوکان در مجلس گفت که انتخاب کابینه فراجناحی برای دولت آینده روحیه امیدواری را در جامعه تشدید خواهد کرد.
دولت آینده باید به گونه‌ای کابینه خود را انتخاب کند که شور و شوق اجتماعی حفظ شود نماینده مردم بوکان در مجلس گفت که انتخاب کابینه فراجناحی برای دولت آینده روحیه امیدواری را در جامعه تشدید خواهد کرد. https://cdn.icana.ir/d/019/31171.jpg دولت,آینده,باید,به,گونه‌ای,کابینه,خود,را,انتخاب,کند,که,شور,و,شوق,اجتماعی,حفظ,شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمدقسیم عثمانی اظهار کرد: با توجه به اینکه انتخاب آقای روحانی روحیه خاصی را به جامعه القا کرده و همه آحاد ملت حتی کسانی که به ایشان رای ندادند هم از این شرایط خوشحال هستند، می‌طلبد تا دولت یازدهم بر مبنای شعارها و وعده‌هایی که به مردم داده، عمل کند.
وی افزود: دولت آینده باید به گونه‌ای کابینه خود را انتخاب کند که شور و شوق اجتماعی در جامعه حفظ شود تا شعارها و ایده‌هایی که دولت تدبیر و امید به مردم وعده داده بود، محقق شود.
عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس یادآور شد: آنچه که آقای روحانی به مردم وعده داده بود، انتخاب کابینه به صورت فراجناحی، استفاده از همه ظرفیت‌ها، شایسته‌سالاری و استفاده از همه اقوام در کابینه بود که باید مجددا مرور شود و کابینه بعد همسو با این شعارها شکل بگیرد.
عثمانی با اشاره به گمانه‌زنی‌ها درباره وزرای کابینه یازدهم خاطرنشان کرد: از مباحثی که تاکنون مطرح شده، به نظر می‌رسد در انتخاب کابینه به شعارها عمل خواهد شد؛ چراکه انتخاب کابینه به صورت فراجناحی موجبات تشدید روحیه امیدواری را در جامعه فراهم می‌کند.
نماینده مردم بوکان در مجلس با تاکید بر لزوم استفاده از نیروهای کارآمد دولت فعلی در دولت آینده اظهار کرد: در همین دولت وزرایی هستند که عملکرد خوب و قابل دفاعی داشته‌اند، مثلا آقای نیکزاد در وزارت راه و شهرسازی به گونه‌ای عمل کرده که می‌تواند در دولت بعد هم برای کشور مفید واقع شود. ایشان در سمت خود سالم و به دور از حاشیه‌های سیاسی بوده، وقتش را برای مجموعه‌اش گذاشته و توفقیات خوبی به دست آورده است. در این شرایط حیف است کسی با این عملکرد را برداریم و نیرویی بیاوریم که در فصل کار و عمران تازه می‌خواهد با وزارت راه و شهرسازی آشنا شود.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، عثمانی در پایان تاکید کرد که استفاده از نیروهای مجرب که برای کشور مفید هستند و عملکرد قابل دفاعی داشتند، صرف نظر اینکه در چه دولتی کار کرده‌اند، می‌تواند برای کشور مثبت و مفید باشد./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet