عید سعید غدیرخم
1392/04/10 13:35:05
سرویس اقتصادی
بزرگواری:

ارائه سبدکالای رمضان می‌تواند بخشی از مایحتاج کارگران را تامین کند

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه تخصیص سبد ویژ رمضان به کارگران از سوی دولت اقدامی پسندیده است، گفت: دولت با شناسایی کارگران و کارمندان نیازمند می‌تواند با تامین مایحتاج این افراد در غالب سبد کالایی در ماه مبارک رمضان بخشی ازمشکلات آنان را کاهش دهد.
ارائه سبدکالای رمضان می‌تواند بخشی از مایحتاج کارگران را تامین کند عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه تخصیص سبد ویژ رمضان به کارگران از سوی دولت اقدامی پسندیده است، گفت: دولت با شناسایی کارگران و کارمندان نیازمند می‌تواند با تامین مایحتاج این افراد در غالب سبد کالایی در ماه مبارک رمضان بخشی ازمشکلات آنان را کاهش دهد. https://cdn.icana.ir/d/019/13957.jpg ارائه,سبدکالای,رمضان,می‌تواند,بخشی,از,مایحتاج,کارگران,را,تامین,کند Icana

سید‌علی محمد بزرگواری در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، باتأکید بر اینکه سبد ویژه ماه رمضان باید به افراد نیازمند اختصاص یابد، افزود:اقشارآسیب پذیر با در اختیارداشتن سبد ویژه می‌توانند کالاهای اساسی خود را در ایام ماه مبارک رمضان تهیه کنند.

نماینده مردم کهکیلویه، بهمنی و چرام در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که کارگرانی که بیمه نیستند یا حقوق کمی دریافت می‌کنند باید تحت پوشش سبد ویژه ماه رمضان قرار بگیرند، تصریح کرد: دولت باید با شناسایی افراد نیازمند مبادرت به دادن سبد ویژه کالا به آن‌ها کند تا حقی از کسی ضایع نشود.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، با بیان اینکه تخصیص سبد ویژه رمضان به کارگران از سوی دولت اقدامی پسندیده است، گفت: دولت باید با شناسایی کارگران و کارمندان محق سبد کالایی را در اختیار آنان قرار داده و در این ماه مبارک باری از مشکلات افراد بکاهد.

این  نماینده مردم در مجلس نهم با اشاره به تخصیص سبد کالایی ماه مبارک رمضان در سال‌های گذشته به کارگران از سوی دولت، تصریح کرد: این اقدام دولت توانمند‌تر کردن افراد نیازمند برای خرید را موجب شده و قدرت خرید آن‌ها را برای تأمین مایحتاج اساسی‌  آنان بالا می‌برد.

نماینده مردم کهکیلویه، بهمنی و چرام در مجلس ادامه داد: در بین کارگران نیز طبقاتی هستند که نیاز بیشتری به حمایت برای ادامه زندگی دارند که نباید از دید دولت این اقشار دور بمانند.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس، یادآور شد: کارگران صنعت نفت نیاز کمتری از جهت دریافت سبد ویژه ماه رمضان نسبت به کارگران در سازمان‌های دیگر دارند و دولت می‌تواند با شناسایی افراد نیازمند کمک مؤثری به آنان کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet