هدر اصلی
1392/04/10 12:41:47
سرویس دیگر رسانه‌ها_
وحید احمدی:

دولت آینده باید بیکاری و معضلات اقتصادی در اولویت کاری خود قرار دهد

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است افرادی که برای کابینه دولت آینده انتخاب می‌شوند باید از افراط و تفریط به دور باشند و برای زمان خدمت خود برنامه مشخصی داشته باشند.
دولت آینده باید بیکاری و معضلات اقتصادی در اولویت کاری خود قرار دهد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس معتقد است افرادی که برای کابینه دولت آینده انتخاب می‌شوند باید از افراط و تفریط به دور باشند و برای زمان خدمت خود برنامه مشخصی داشته باشند. https://cdn.icana.ir/d/019/20780.jpg دولت,آینده,باید,بیکاری,و,معضلات,اقتصادی,در,اولویت,کاری,خود,قرار,دهد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ حجت الاسلام وحید احمدی گفت: فردی که به عنوان رئیس جمهور سکان اجرایی کشور را در دست می گیرد هرچقدر هم که توانمند باشد نمی‌تواند به تنهایی همه امور کشور را اداره کند و نیازمند تشکیل یک کابینه قوی و مقتدر برای اداره کشور است.
وی با تاکید بر اینکه کابینه دولت آینده باید متعهد و منسجم باشد، افزود: افرادی که برای اداره کشور انتخاب می شوند باید به واقع برای خدمت گذاری به مردم آمده باشند و از این فرصت برای اعتلای کشور استفاده کنند.
به گفته نماینده کنگاور، صحنه و هرسین دولت آینده برای اینکه بتواند در خدمت مردم و در چارچوب قوانین کشور فعالیت کند باید همراهان و همکارانی را انتخاب کند که در کار خود متعهد و متخصص باشند.
احمدی ادامه داد: مسئولین اجرایی آینده کشور باید به شغلی که در آن گماشته می شوند اشراف کامل داشته باشند و به نظر کارشناسان نیز اهمیت دهند.
وی با اعلام اینکه باید از افراط و تفریط دوری کرد، یاد آور شد: کسانی که قرار است اداره دستگاه‌ها و وزرات‌خانه‌ها را بر عهده بگیرند باید نفع مردم و کشور را مد نظر قرار دهند.
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه تصریح کرد: مسئولین اجرایی کشور باید در مسیر برنامه‌های بالادستی از جمله سندهای چشم‌انداز فعالیت کنند و به علاوه با سایر بخش ها و دستگاه نیز تعامل خوبی داشته باشند.
احمدی معتقد است دوران آزمون و خطا در کشور ما گذشته و مردم دیگر فرصت این را ندارند که آنچه در گذشته با شکست مواجه شده را دوباره تجربه کنند.
وی قدرت مدیریت بالا را از دیگر شاخص‌های مهم افرادی دانست که قرار است در بخش های مختلف دولت آینده مسئولیت اجرایی داشته باشند.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس خاطرنشان کرد: دولت آینده باید مشکلات اساسی مردم را در اولویت کاری خود قرار دهد که مهمترین آن بیکاری و معضلات اقتصادی است./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet