ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/10 13:47:53
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جعفرزاده:

جریانات سیاسی بر نقاط مشترک تکیه کنند

نماینده مردم رشت در مجلس گفت که جریانات سیاسی در دولت جدید بر نقاط مشترک‌شان که ولایت‌مداری، اعتقاد به قانون اساسی و تلاش برای توسعه کشور است، اتکا کنند.
جریانات سیاسی بر نقاط مشترک تکیه کنند نماینده مردم رشت در مجلس گفت که جریانات سیاسی در دولت جدید بر نقاط مشترک‌شان که ولایت‌مداری، اعتقاد به قانون اساسی و تلاش برای توسعه کشور است، اتکا کنند. https://cdn.icana.ir/d/019/25005.jpg جریانات,سیاسی,بر,نقاط,مشترک,تکیه,کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ غلامعلی جعفرزاده اظهار کرد: برداشت من این است که رویه‌ای که چند سال گذشته در پیش گرفته شد باعث شد انشقاق بزرگ اجتماعی به وجود آید و کوچک‌ترین مساله‌ای منجر به درگیری، تنش و دعوا شود.
وی افزود: فضایی که آقای روحانی ایجاد می‌کند به نظر فضای گفت‌وگوی انقلابی در داخل است برخلاف آنچه گفته می‌شد که ایشان صرفا تعامل با کشورهای همسایه و کشورهای دیگر را مدنظر دارد، تئوری ایشان این است که اول در داخل کشور همگرایی به وجود بیاید و بعد به سمت تعامل با دیگران برویم.
نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه در صورت تعامل گروه‌های سیاسی با یکدیگر، فضای وحدت و همدلی ایجاد می‌شود، خاطرنشان کرد: به نظر می‌رسد رویه‌ای که آقای روحانی در پیش گرفته در همین راستا خواهد بود.
جعفرزاده ادامه داد: تجربه ثابت کرده با بحث، چانه‌زنی و کارهای حاشیه‌ای بیشتر انرژی اتلاف می‌شود در حالی‌که جریانات سیاسی نقاط مشترک زیادی دارند؛ قاطبه گروه‌ها و احزاب، ولایت‌مدار هستند، ‌به قانون اساسی اعتقاد دارند و توسعه کشور از آرزوهای آنهاست.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، نماینده اصولگرای مجلس در پایان گفت: ما می‌توانیم به جای برجسته کردن مسائل اختلافی، بر این نقاط مشترک تاکید کنیم تا در داخل کشور وحدت و همدلی بین مردم و جریانات سیاسی به وجود بیاید./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet