خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/10 13:58:55
سرویس دیگر رسانه‌ها_
جلیلیان:

رییس جمهور منتخب کابینه‌ای تشکیل دهد که با قوای دیگر همخوانی داشته باشد

نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس معتقد است، دولت آینده باید تدبیر و امیدی را که به جوانان وعده داده محقق سازد و کابینه‌ای تشکیل دهد که با قوای دیگر همخوانی داشته باشد.
رییس جمهور منتخب کابینه‌ای تشکیل دهد که با قوای دیگر همخوانی داشته باشد نماینده اسلام آبادغرب و دالاهو در مجلس معتقد است، دولت آینده باید تدبیر و امیدی را که به جوانان وعده داده محقق سازد و کابینه‌ای تشکیل دهد که با قوای دیگر همخوانی داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/21328.jpg رییس,جمهور,منتخب,کابینه‌ای,تشکیل,دهد,که,با,قوای,دیگر,همخوانی,داشته,باشد Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ علی جلیلیان اظهار کرد: اگرچه سه قوه کشور تحت نظر رهبری و قانون اساسی فعالیت می‌کنند اما وظیفه هیچ قوه‌ای بی‌ارتباط با سایر قوا نیست و همه باید هم گام با هم و در چارچوب ارزش‌های نظام و انقلاب گام بردارند.
وی در خصوص افراد تشکیل دهنده کابینه دولت آینده خاطرنشان کرد: افرادی که برای سمت‌های دولت آینده انتخاب می‌شوند باید از افراط و تفریط به دور باشند و به علاوه از فتنه‌گران نیز نباشند.
به گفته نماینده اسلام آبادغرب مسئولین دولت آینده باید مصلحت نظام، کشور و اسلام را مد نظر قرار دهند و برای حفظ وحدت ملی تلاش کنند.
جلیلیان با تاکید بر اینکه مردم از دولت آینده انتظار دارند توقعات آنان را برآورده سازد، ادامه داد: امروز بیکاری و مشکلات اقتصادی مهمترین معضلی ست که مردم را رنج می دهد و دولت آینده باید برای حل این مشکلات تلاش کند.
وی اشتغال را اولویت اصلی دولت آینده دانست و گفت: دولتی که با شعار تدبیر و امید پیش آمده نباید وعده‌هایش در حد حرف و شعار باشد و باید امیدی که به جوانان داده را محقق سازد.
عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه، تصریح کرد: رویکرد دولت بعدی در عرصه های بین المللی نیز باید بر پایه مقابله با مستکبرین باشد.
جلیلیان یادآوری کرد: آمریکا نشان داده هرگز با ما سر سازگاری ندارد و حقوق بشر و انرژی هسته‌یی تنها بهانه است.
به گزارش خبرگزاری ایسنا، وی با اشاره به اینکه رئیس جمهور آینده باید دشمن شناس و آگاه به مسائل جهان باشد، ادامه داد: زمانی می توان با کشورهای دیگر به تعامل رسید که که از دشمنی با ما دست بردارند و ضمن به رسمیت شناختن حقوق ما در امور داخلی کشورمان هم دخالت نکنند./
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet