هدر اصلی
1392/04/11 08:01:00
سرویس سیاسی
سالک:

دولت روحانی فرصتی برای آزمون و خطا ندارد

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با تشریح مطالبات مردم از دولت یازدهم، گفت: دولت روحانی فرصتی برای آزمون و خطا ندارد.
دولت روحانی فرصتی برای آزمون و خطا ندارد رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس با تشریح مطالبات مردم از دولت یازدهم، گفت: دولت روحانی فرصتی برای آزمون و خطا ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/22401.jpg دولت,روحانی,فرصتی,برای,آزمون,و,خطا,ندارد Icana

احمد سالک کاشانی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه تجربه نشان داده که پس از تغییر دولت ها، طرفداران دولت جدید تشکلی ایجاد می کنند، گفت: ممکن است این مساله در دولت یازدهم رخ دهد اما شرایط برای ایجاد یک حزب فراگیر مهیا نیست.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه توقع نخست مردم از دولت یازدهم تحقق مطالبات معیشتی آنهااست، افزود: مطالبه دوم مردم ایجاد یک همخوانی و همگامی بین وزراتخانه ها است، اگر وزارت خانه ها دردولت یازدهم نیز قرار باشد که به صورت جزیره ای و بدون هماهنگی عمل کند مشکلاتی را در سطح کشور باقی می‌ماند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با بیان اینکه نکته سوم نیز مربوط دیپلماسی خارجی و موضوعاتی همچون موضوع هسته ای و تحریم ها است، گفت: دولت آینده نمی تواند خارج از سیاست های تببین شده رهبر معظم انقلاب حرکت کند، بنابراین کار دولت آینده باید بسیار حساس، دقیق و حساب شده باشد.

سالک با بیان اینکه دولت نمی تواند به صورت خطا و آزمون عمل کند، افزود: دولت حسن روحانی باید از تمام ظرفیت های موجود استفاده کند.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس توضیح داد: مواضع فرهنگی  و ارزشی انقلاب اسلامی و اسلام ناب یک حرکت جامع است و شقه شقه کردن و حرکت بر اساس یک  اساسنامه و مرامنامه برای ملت ایران قابل پذیرش نیست، بنابراین  بعید می دانم که ظرفیت و مزاج جامعه تشکیل یک حزب را بپذیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet