ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/04/11 09:13:03
سرویس اقتصادی
هاشمی:

ادغام دو وزارتخانه راه و مسکن غیر کارشناسی و شتاب زده بود

رییس کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از ادغام صورت گرفته در مورد وزارتخانه‌های راه و مسکن، گفت: تعجیل و شتاب در ادغام دو وزارتخانه راه و مسکن، به هر دو بخش آسیب جدی وارد کرده، لذا هر نوع تغییر و یا جداسازی این بخش‌ها از یکدیگر نیاز به کار کارشناسی و دقیق دارد.
ادغام دو وزارتخانه راه و مسکن غیر کارشناسی و شتاب زده بود رییس کمیسیون عمران مجلس، با انتقاد از ادغام صورت گرفته در مورد وزارتخانه‌های راه و مسکن، گفت: تعجیل و شتاب در ادغام دو وزارتخانه راه و مسکن، به هر دو بخش آسیب جدی وارد کرده، لذا هر نوع تغییر و یا جداسازی این بخش‌ها از یکدیگر نیاز به کار کارشناسی و دقیق دارد. https://cdn.icana.ir/d/019/31823.jpg ادغام,دو,وزارتخانه,راه,و,مسکن,غیر,کارشناسی,و,شتاب,زده,بود Icana

سید مهدی هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اینکه ادغام دو وزارتخانه راه و مسکن بدون کار کارشناسی صورت گرفته است، گفت: تعجیل و شتاب در ادغام دو وزارتخانه راه و مسکن، به هر دو بخش آسیب جدی وارد کرده، لذا هر نوع تغییر و یا جداسازی این بخش‌ها از یکدیگر نیاز به کار کارشناسی و دقیق دارد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، افزود: با توجه به روی کار آمدن دولت جدید، تغییر و یا جابجایی در وازرتخانه جدید راه و شهرسازی به مصلحت هیچکدام از بخش‌های مسکن و همچنین راه نخواهد بود.

وی تصریح کرد: هرچند مطرح کردن جداسازی و تفکیک وزارتخانه راه و شهرسازی در این برهه از زمان کار درستی به نظر نمی‌رسد، اما اگر این موضوع به صورت علنی در مجلس مطرح شود باید مورد رسیدگی دقیق و کارشناسی قرار گرفته و از اعمال شتاب‌زده پرهیز شود.

هاشمی اظهار کرد: طرح جداسازی وزارتخانه راه و شهرسازی هنوز در کمیسیون عمران مجلس مطرح نشده، اما باید اذعان کرد تفکیک مجدد دو مقوله راه و مسکن هزینه‌های زیادی را بر کشور تحمیل خواهد کرد.

رییس کمیسیون عمران مجلس، خاطر نشان کرد: دو بخش راه و مسکن از یکدیگر کاملا مجزا هستند، بنابراین ادغام کردن این دو وزارتخانه تا به حال هیچگونه سود و منفعتی در بر نداشته است.

در این مورد اذعان شده است، ادغام صورت گرفته در قالب دو وزارتخانه راه و مسکن مشکلاتی را برای مردم به‌ دنبال داشته و شاهد بوده‌ایم که برخی از بخش‌ها عملا به حال خود رها شده و برنامه‌ریزی‌های راهبردی در مورد آنها وجود ندارد، لذا برخی نمایندگان امضا کننده‌ی طرح جداسازی این وزارتخانه بر این باورند که باید هر چه سریعتر جلوی تبعات ناشی از این مسئله را گرفت./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet